Eskişehir Asker Hastanesi

Eskişehir Asker Hastanesi Baştabipliği, il merkezinde kurulmuştur. Hastanenin yüzölçümü 65.835 m2 dir. Hastanemizin kuzeyinde Eskişehir Atatürk Stadyumu bulunmaktadır. Eskişehir Asker Hastanesi, Eskişehir il merkezinde bulunmakta olup, Eskişehir ilene ait tüm taşımacılık hizmetleri ile ulaşım sağlanabilmektedir.
Eskişehir Asker Hastanesi Hakkında İçerikler
Eskişehir Asker Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Vişnelik Mah. Atatürk Cd. Akarbaşı
Telefon Tel:0 (222) 220-4530
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…
Eskişehir Asker Hastanesi Nerede
Eskişehir Asker Hastanesi Randevu Alma
Eskişehir Asker Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Eskişehir Asker Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Eskişehir Asker Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Eskişehir Asker Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
http://www.netdata.com/netsite/85ee0edc/
Eskişehir Asker Hastanesi Doktorları
Eskişehir Asker Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -