Eskişehir Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

Yasal ve etik kurallar çerçevesinde hasta ve insan hakları gözetilerek, toplum ağız ve diş sağlığını koruyan, tedavi eden ve bilgilendiren bir sağlık programı ile hasta ve hasta yakınlarının istek ve beklentilerini en kısa sürede karşılamak gayesiyle zamanında, kolay ulaşılır, güvenilir, kesintisiz ve izlenebilir, koruyucu, tedavi edici, estetik, güler yüzlü ve güven telkin edici çalışmaları ile konusunda uzman personelinin hizmet sunduğu, çevre koruma bilinciyle çalışan bir kurum olmaktır.Hasta – çalışan memnuniyetini ve güvenliğini en üst düzeyde tutarak, hasta mahremiyetine ve haklarına önem veren, son bilimsel ve teknolojik gelişmeler çerçevesinde ağız ve diş sağlığı konusunda; güvenilir, saygın, tercih edilen örnek bir Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi olmaktır.

Eskişehir Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında İçerikler
Eskişehir Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Yenikent Mahallesi Pirireis Cad. No : 28 Odunpazarı / Eskişehir  
Telefon 0 222 229 09 19
Fax 0 222 229 38 54
E-Mail eskadsh.hh@saglik.gov.tr

Eskişehir Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Eskişehir Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Nerede
Eskişehir Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma
Eskişehir Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Eskişehir Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Eskişehir Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Eskişehir Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Emek Semt Diş Polikliniği

-Yunus Emre Diş Kliniği

-Çene Cerrahisi Kliniği

-Ortodonti Kliniği

-Restoratif Diş Tedavi Kliniği

-Periodontoloji Kliniği

-Endodonti Kliniği

-Protez Kliniği

-Entegre Kliniği

-Pedodonti Kliniği

Eskişehir Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları
Eskişehir Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -