Erzincan Asker Hastanesi

Halen hizmet sunulan hastane binası 23 Haziran 1996 tarihinde, K.K. Komutanı Org. Hikmet Bayar tarafından hizmete açılmıştır. 17 Ekim 2005 tarihinde Kara Kuvvetleri K.lığı bünyesinden TSK Sağ.Hiz.K.lığının teşkilat ve kuruluş yapısına girilmiştir. 08 Eylül 2008 tarihinde ise 50 yataklı hastane olarak Erzurum Sağlık Hizmetleri Bölge Komutanlığına bağlanmıştır. Erzincan Asker Hastanesi Baştabipliğine minibüs ile ulaşmak için şehir merkezinden kalkan Işıkpınar köyü minibüsleri kullanılabilir.
Erzincan Asker Hastanesi Hakkında İçerikler
Erzincan Asker Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Işıkpınar Köyü
Telefon Tel:0 (446) 223-4102
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…
Erzincan Asker Hastanesi Nerede
Erzincan Asker Hastanesi Randevu Alma
Erzincan Asker Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Erzincan Asker Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Erzincan Asker Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Erzincan Asker Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
http://www.netdata.com/netsite/85ee0edc/
Erzincan Asker Hastanesi Doktorları
Erzincan Asker Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -