Elazığ Asker Hastanesi

Elazığ Asker Hastanesi 07 Ağustos 2003 yılında kullanılan mevcut binasına taşınmıştır. 17 Ekim 2005 tarihinde Kara Kuvvetleri K.lığı bünyesinden TSK Sağ.Hiz.K.lığının teşkilat ve kuruluş yapısına girilmiştir. 08 Eylül 2008 tarihinden itibaren ise Malatya Sağ. Hiz. Blg. K.lığına bağlanmıştır. Elazığ Asker Hastanesi profesyonel ve deneyimli sağlık personeli ile hastane hizmet standartlarına uygun olarak hizmet vermektedir. Elazığ Asker Hastanesine Harput dolmuşları veya taksi ile çok kısa sürede ulaşabilirsiniz.
Elazığ Asker Hastanesi Hakkında İçerikler
Elazığ Asker Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Ahmet Kabaklı Bulvarı Merkez/Elazığ
Telefon Tel:0 (424) 218-6854
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…
Elazığ Asker Hastanesi Nerede
Elazığ Asker Hastanesi Randevu Alma
Elazığ Asker Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Elazığ Asker Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Elazığ Asker Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Elazığ Asker Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
http://www.netdata.com/netsite/85ee0edc/askeri-hastaneler
Elazığ Asker Hastanesi Doktorları
Elazığ Asker Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -