Edremit Devlet Hastanesi

 1999 yılında Diyaliz, 2002’de Kan Merkezi açılmıştır. 5 Şubat 2007’de hastanemiz yeni binasına taşınmıştır. 2009 yılında SSK Hastanesi ile birleşip ana bina ve ek bina olarak toplam 200 yatakla hizmet vermektedir. Ana bina ile Ek bina arasındaki mesafe 3 km. ‘dir. Ana binada: Dahiliye, Enfeksiyon Hastalıkları, Genel Cerrahi, Göğüs Cerrahisi, Kardiyoloji, Beyin cerrahi, Üroloji, Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, 1. Basamak ve 2. Basamak Yoğun Bakım Üniteleri, İnme Ünitesi, EEG-EMG, Görüntüleme hizmetleri (MR, BT, kemik dansitometre, mamografi, ultrason), Ameliyathane hizmetleri, Hemodiyaliz Ünitesi, Acil servis, Kan transfüzyon merkezi, Patoloji-Biyokimya-Mikrobiyoloji laboratuvarları, Diyabet Hemşiresi, S.F.T., Efor, Sağlık Kurulu, E.K.G., Kan Alma birimleriyle hizmet vermektedir. Ek binada: Palyatif Bakım Merkezi, Kadın ve Doğum Hastalıkları, Doğum salonu, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, 1. Basamak Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi, F.T.R., K.B.B, Göz Hastalıkları, Psikiyatri, Cildiye, Aile hekimliği , Kan alma, Enjeksiyon, Laboratuvar, Ameliyathane Hizmetleri, Röntgen, Allerji (Prick) Testi Birimi, N.S.T. , E.K.G., Kemoterapi Ünitesi, Gebe Okulu bulunmaktadır.

Edremit Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Edremit Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres CennetAyağı Mah. Küme Evler Ağılı Patlak Mevki No:1 Havran Yolu Üzeri Edremit / BALIKESİR  
Telefon 0 266 373 13 13/0 266 373 22 55
Fax 0 266 373 40 04
E-Mail balikesirdhs7@saglik.gov.tr

Edremit Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Edremit Devlet Hastanesi Nerede
Edremit Devlet Hastanesi Randevu Alma
Edremit Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Edremit Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Edremit Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Edremit Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Radyoloji

-Mikrobiyoloji Laboratuvarı

-Biyokimya Laboratuvarı

-Patoloji Laboratuvarı

-Acil Servis

-Aile Hekimliği (Ek Hizmet Binası )

-Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları (Ek Hizmet Binası )

-Dahiliye

-Kardiyoloji

-Dermatoloji (Cildiye) (Ek Hizmet Binası )

-Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji 

-Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon (Ek Hizmet Binası )

-Göğüs Hastalıkları ve Tüberküloz

-Nöroloji

-Psikiyatri

Edremit Devlet Hastanesi Doktorları
Edremit Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -