Edremit Asker Hastanesi

Edremit Asker Hastanesi 1911 yılında şehir merkezinde bulunan eski lojmanlarda 30 yatak kapasiteli olarak kurulmuştur. 1957 yılında yatak kapasitesi 100’e, 1961 yılında 200’e çıkartılmıştır. 2 Mayıs 1967 tarihinde bulunduğumuz binaya taşınmıştır. 2007 yılında yatak sayısı 30’a düşürülmüştür. 8 Eylül 2008 tarihinden itibaren İzmir Sağ.Hiz.Blg.K.lığı, 20 Aralık 2013 tarihinden itibaren de İstanbul Sağ.Hiz.Blg.K.lığı teşkilat ve kuruluş yapısına girmiştir. Edremit Asker Hastanesi profesyonel ve deneyimli sağlık personeli ile hastane hizmet standartlarına uygun olarak hizmet vermektedir.
Edremit Asker Hastanesi Hakkında İçerikler
Edremit Asker Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Turhanbey Mahallesi Edremit/Balıkesir
Telefon Tel:0 (266) 374-1099
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…
Edremit Asker Hastanesi Nerede
Edremit Asker Hastanesi Randevu Alma
Edremit Asker Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Edremit Asker Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Edremit Asker Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Edremit Asker Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
http://www.netdata.com/netsite/85ee0edc/askeri-hastaneler
Edremit Asker Hastanesi Doktorları
Edremit Asker Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -