Dursunbey Devlet Hastanesi

https://dursunbeydh.saglik.gov.tr/TR,93713/misyon-ve-vizyon.html
Dursunbey Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Dursunbey Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres :Balıkesir Dursunbey Devlet Hastanesi Cebeci Mah. Taşköprü Cad. No:2 10800 Dursunbey / Balıkesir
Telefon Tel:0 266 662 10 40
Fax 0 266 662 50 71
E-Mail E-Mail: balikesirdhs6@saglik.gov.tr
Dursunbey Devlet Hastanesi Nerede
Dursunbey Devlet Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Dursunbey Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Dursunbey Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Diyaliz Ünitesi, ESYS Evde Sağlık, 1.Basamak Yoğun Bakım Ünitesi, 2.Basamak Yoğun Bakım Ünitesi, Palyatif Ünitesi, Solunum Fonksiyon Testi ( SFT ), Bebek Dostu Hastane, Odyoloji Hizmetleri, Organ Doku Bağışı Koordinatörlüğü,
Dursunbey Devlet Hastanesi Doktorları
Etimessgut Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -