Dr. Sami Ulus Kadın Doğum,Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

reklam
Dr. Sami Ulus Kadın Doğum, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesinde, genel pediatri ve pediatrinin yan dalları, çocuk cerrahisi, kadın doğum alanında uluslararası standartlara uygunluğu onaylanmış sağlık hizmetlerini geniş kesimlere, en son tedavi metotları ve en ileri teknoloji ile sunmak, anne ve çocukların sağlık bakım ihtiyaçlarını en üst düzeyde karşılamak ve nitelikli çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanları, çocuk cerrahisi uzmanları ile kadın doğum uzmanları yetiştirmektir.Kadın doğum ve çocuk sağlığı hizmetleri almak isteyenler için pediatri, çocuk cerrahisi ve kadın doğum alanlarında akla gelen ilk hastane ismi olmak, hastalarına en son tedavi olanaklarını ve en yeni teknolojiyi sunan, lider bir hastane olarak bilinmek.
Dr. Sami Ulus Kadın Doğum, Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Hakkında İçerikler
Dr. Sami Ulus Kadın Doğum, Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Eğitim Ve Araştırma Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres :Dr.Sami Ulus Çocuk Hast.EAH. Babür Cad. No:44 (06080) Altındağ/ANK.
TelefonTel:0 312 305-60 00
Fax0 312 317-0353
E-MailE-Mail:…
Dr. Sami Ulus Kadın Doğum, Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Nerede
Dr. Sami Ulus Kadın Doğum, Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Randevu Alma
Dr. Sami Ulus Kadın Doğum, Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Eğitim Ve Araştırma Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Dr. Sami Ulus Kadın Doğum, Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Dr. Sami Ulus Kadın Doğum, Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Eğitim Ve Araştırma Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Dr. Sami Ulus Kadın Doğum, Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,Kadın Hastalıkları ve Doğum,Çocuk Cerrahi,Çocuk KVC,Çocuk Radyoloji,Çocuk Psikiyatrisi,Radyoloji,Anestezi,Beyin Cerrahi,Dahiliye,Dermatoloji,Diş Hekimliği,Erişkin Enfeksiyon,Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon,Genel Cerrahi,Göz Hastalıkları,Kulak Burun Boğaz Hastalıkları (KBB),Ortopedi ve Travmatoloji,Tıbbi Genetik,Üroloji,Tıbbi Mikrobiyoloji,Biyokimya,Nükleer Tıp,Erişkin KVC,Erişkin Psikiyatri,Patoloji,
Dr. Sami Ulus Kadın Doğum, Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Doktorları
Dr. Sami Ulus Kadın Doğum, Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Eğitim Ve Araştırma Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Özel Üromar Üroloji Dal Merkezi - Özel İzmir Üroloji Merkezi - Özel Damla Üroloji Merkezi - Özel Forte Üroloji Merkezi - Özel Intertıp Üroloji Kliniği - Özel Biosan Polikliniği - Özel Avrasya Taş Kırma Merkezi - Özel Hattat Klinik - Özel Güven Üroloji Merkezi - Özel Akdeniz Üroloji Merkezi -