Dr. Ayten Bozkaya Spastik Çocuklar Hastanesi ve Rehabilitasyon Merkezi

reklam
Spastik engelli hastalara iyileştirici, güvenilir, bilimsel fizik tedavi ve rehabilitasyon hizmetlerini etik değerlerden ödün vermeden, hasta ve çalışan haklarına saygı göstererek çağdaş standartlarda sunmaktır.Gelişen teknolojiye uyum sağlayarak hasta memnuniyetini, saygınlığı ve güveni temel ilke edinmiş, çalışanlar ile bütünleşmiş, nitelikli sağlık hizmetleriyle alanında referans bir hastane olmak.
Dr. Ayten Bozkaya Spastik Çocuklar Hastanesi ve Rehabilitasyon Merkezi Hakkında İçerikler
Dr. Ayten Bozkaya Spastik Çocuklar Hastanesi ve Rehabilitasyon Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres :Altınova Mahallesi, Yolgör Sk. No:20, 16250 Osmangazi / BURSA
TelefonTel:0 224 216 00 66
Fax0 224 216 00 70
E-MailE-Mail:bursachh3@saglik.gov.tr
Dr. Ayten Bozkaya Spastik Çocuklar Hastanesi ve Rehabilitasyon Merkezi Nerede
Dr. Ayten Bozkaya Spastik Çocuklar Hastanesi ve Rehabilitasyon Merkezi Randevu Alma
Etimessgut Dr. Ayten Bozkaya Spastik Çocuklar Hastanesi ve Rehabilitasyon Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Dr. Ayten Bozkaya Spastik Çocuklar Hastanesi ve Rehabilitasyon Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Dr. Ayten Bozkaya Spastik Çocuklar Hastanesi ve Rehabilitasyon Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Dr. Ayten Bozkaya Spastik Çocuklar Hastanesi ve Rehabilitasyon Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis,Çocuk Hastalıkları,Nöroloji,İç Hastalıkları,Ortopedi ve Travmatoloji,Fizik,Fizyoterapi,Robotik Rehabilitasyon,Evde Sağlık,Dil ve Konuşma,Beslenme ve Diyet,Çocuk Gelişimi,Ergoterapi,İş ve Uğraşı,Sosyal Hizmet ve Hasta Hakları,Biyokimya,Psikoloji
Dr. Ayten Bozkaya Spastik Çocuklar Hastanesi ve Rehabilitasyon Merkezi Doktorları
Etimessgut Dr. Ayten Bozkaya Spastik Çocuklar Hastanesi ve Rehabilitasyon Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -