Diyarbakır Asker Hastanesi

Diyarbakır Asker Hastanesi Baştabipliği 300 yataklı bir hastane olarak klinik hizmetlerini yürütmektedir. Mevcut branşlar dahilinde yatarak tedavi görmesi gereken, ameliyat edilmesi gereken hastalar için tıbbi hizmetler, kliniklerde verilmektedir. Hastanemizde bulunan Birinci Basamak Muayene, Aile Sağlığı Merkezinde; bir aile hekimi tarafından poliklinik hizmetleri yürütülmektedir. Acil hastalık ya da yaralanma durumlarında ilk müdahaleyi yapmak üzere bir acil birimi mevcuttur. Bunun yanı sıra Biyokimya, Radyoloji ve Mikrobiyoloji birimleri hastalarımızın hizmetindedir. Diyarbakır Asker Hastanesine ulaşım kolay olup şehir içi tüm otobüs ve dolmuşlar hastanemizin önünden geçmektedir.

Diyarbakır Asker Hastanesi Hakkında İçerikler

Diyarbakır Asker Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Adres:Yenişehir mah. Dr. Şeref İnalöz Cd Yenişehir/Diyarbakır  
Telefon Tel:0 (412) 228-8220
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…

Diyarbakır Asker Hastanesi Nerede

Diyarbakır Asker Hastanesi Randevu Alma

Diyarbakır Asker Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Diyarbakır Asker Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları

Diyarbakır Asker Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Diyarbakır Asker Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

http://www.netdata.com/netsite/85ee0edc/askeri-hastaneler

Diyarbakır Asker Hastanesi Doktorları

Diyarbakır Asker Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -