Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

reklam
Sağlıklı hayat tarzının benimsendiği ve herkesin sağlık hizmetine en kolay eriştiği, Uzmanlık eğitimi, araştırma ve sağlık hizmeti sunumunda ulusal düzeyde liderliğe ulaşmak ve güvenilir sağlıklı yaşam ortağı olmak.İnsan merkezli yaklaşımla birey ve toplum sağlığını en üst düzeyde korumak, sağlık sorunlarına zamanında uygun ve etkili çözümler sunarak, etik ilkelerden ödün vermeden bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip eden; hasta, hasta yakını ve çalışan memnuniyeti odaklı, uluslararası kalite standartlarında hizmet vermek.
Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Hakkında İçerikler
Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim Ve Araştırma Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres :Ziraat Mah. Şehit Ömer Halisdemir Cad. No: 20 Dışkapı/ANKARAPosta Kodu: 06110
TelefonTel:0312 596 20 00
Fax0312 318 66 90
E-MailE-Mail:diskapieah.iletisim@saglik.gov.tr
Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Nerede
Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Randevu Alma
Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim Ve Araştırma Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim Ve Araştırma Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Tıp Kliniği,Aile Hekimliği Kliniği,Anestezi Ve Reanimasyon Kliniği,Beyin Cerrahi (Nöroşirurşi) Kliniği,Cildiye (Dermatoloji) Kliniği,Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Polikliniklerimiz,Dahiliye Kliniği,Diş Polikliniklerimiz,Endokrinoloji Ve Metabolizma Hastalıkları Kliniği,Enfeksiyon Hastalıkları Ve Mikrobiyoloji Kliniği,Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Kliniği,Gastroenteroloji Kliniği,Genel Cerrahi Kliniği,Göğüs Cerrahi Kliniği,Göğüs Hastalıkları Kliniği,Göz Kliniği,Hematoloji Kliniği,Kalp Ve Damar Cerrahisi Kliniği,Kardiyoloji Kliniği,Klinik Biyokimya Laboratuvarı,Klinik Mikrobiyoloji Laboratuvarı,Kulak Burun Boğaz Kliniği,Nefroloji Kliniği,Nöroloji Kliniği,Nükleer Tıp Ünitemiz,Ortopedi Ve Travmatoloji Kliniği,Patoloji Kliniği,Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Kliniği,Psikiyatri Kliniği,Radyasyon Onkolojisi Kliniği,Radyoloji Kliniği,Tıbbi Onkoloji Kliniği,Üroloji Kliniği,
Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Doktorları
Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim Ve Araştırma Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -