Aydın Didim Devlet Hastanesi

reklam
Hastalarımızın ve çalışanlarımızın memnuniyetini önemseyen ve odak noktası olarak benimseyen, güncel bilgi veteknolojiyi kullanan, ölçüm ve analize dayanan, insan haklarına saygılı ve çevreye duyarlı uygulamalarıyla, güvenilir ve nitelikli sağlık hizmeti sunmaktır.Ülkemiz için dünya standartlarının üzerinde hizmet kalitesine ulaşmak ve bölgemizdeki ve ilimizdeki en kaliteli sağlık hizmetini veren hastane olmak.
Aydın Didim Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Aydın Didim Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres : Cumhuriyet mah. İnönü Bulvarı No 130/A 09270 Didim – AYDIN
TelefonTel:0 256 811 57 57
Fax0 256 811 57 67
E-MailE-Mail:aydindhs2@saglik.gov.tr
Aydın Didim Devlet Hastanesi Nerede
Aydın Didim Devlet Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Aydın Didim Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Aydın Didim Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Sağlık Hizmetleri,Poliklinik Hizmetleri,Klinik Hizmetleri,Laboratuvar-Radyoloji Hizmetleri,Hemodiyaliz Hizmetleri,Evde Sağlık Hizmetleri,Ameliyathane,Yoğunbakım ve Doğum Hizmetleri,
Aydın Didim Devlet Hastanesi Doktorları
Etimessgut Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -