Dicle Üniversitesi Hastanesi

Hasta, hasta yakını ve çalışan odaklı, çağdaş tıbbi etik ilkelerini benimseyen, Sağlıkta kalite ve Akreditasyon standartlarına uygun ve katılımcı yönetim anlayışı ile bütüncül bir sağlık hizmeti sunmaktır. “Halka Hizmet, Hakka Hizmettir” anlayışıyla, Sağlıkta kalite ve Akreditasyon standartları çerçevesinde, sürekli bilgi ve teknolojisini yenileyebilen, Ülkemizde ve komşu ülkelerde güvenle anılan bir referans hastane olmaktır.
Dicle Üniversitesi Hastanesi Hakkında İçerikler
Dicle Üniversitesi Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastaneleri Başhekimliği Kampüs Sur Diyarbakır Türkiye
Telefon Tel:0850 480 21 21
Fax Fax:0 412 248 85 23
E-Mail E-Mail:…
Dicle Üniversitesi Hastanesi Nerede
Dicle Üniversitesi Hastanesi Randevu Alma
Dicle Üniversitesi Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Dicle Üniversitesi Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Dicle Üniversitesi Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Dicle Üniversitesi Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
http://hastane.dicle.edu.tr/
Dicle Üniversitesi Hastanesi Doktorları
Dicle Üniversitesi Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -