Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Nitelikli çalışanlarımızla tıbbın bir çok alanında tercih edilen ve örnek gösterilen kurum olmak.Hasta ve çalışan memnuniyet odaklı, yenilikçi, kaliteli ve ulaşılabilir sağlık hizmeti sunmaktır.
Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Hakkında İçerikler
Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim Ve Araştırma Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:…
Telefon Tel:…
Fax https:…
E-Mail E-Mail:…
Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Nerede
Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim Ve Araştırma Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim Ve Araştırma Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil, Ameliyathane, Anjiyografi, Endoskopi Ünitesi, Görüntüleme Ünitesi, Hemodiyaliz Ünitesi, Kemoterapi Ünitesi, Tıbbi Biyokimya, Tibbi Mikrobiyoloji, TRSM (Toplum Ruh Sağlığı Merkezi), Yeni Doğan Yoğun Bakım, Yoğun Bakım,
Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Doktorları
Etimessgut Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim Ve Araştırma Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Bingöl Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi - Bingöl Devlet Hastanesi - Genç Devlet Hastanesi - Bingöl Karlıova Devlet Hastanesi - Solhan Devlet Hastanesi - Bingöl Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Baştabipliği - Özel Bingöl Hemodiyaliz Merkezi - Özel Bingöl Hastanesi - Bilecik Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi - Bozüyük Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi -