Çerkeş Devlet Hastanesi

İnsan ve Hasta Haklarına saygılı, gelişime açık, çağdaş bir sağlık hizmetini, güvenli ve huzurlu bir ortamda etkin, verimli, saygın, kaliteli, kolay ulaşılabilir ve güler yüzlü bir anlayışla topluma sunmak.Ekip anlayışı ile personelin aktif katılımını, sürekli gelişim için sürekli eğitimi, motivasyon ve iletişimi, çağdaş bir çalışma ortamını, sürekli, etkin ve hakkaniyetle, uygun hizmet, bireysel ve toplumsal memnuniyeti arttırmak, sektörler arası işbirliğini, yukarıdaki ilkeler doğrultusunda ve yürürlükteki mevzuat çerçevesinde hizmet sunumu.
Çerkeş Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Çerkeş Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Cumhuriyet Mahallesi Reis İsmail Yenigün Caddesi No:16 18600 Çerkeş/ÇANKIRI
Telefon Tel:0 376 766 1024 – 0 376 766 1671
Fax 0 376 766 1303
E-Mail E-Mail:cerkes.dh@saglik.gov.tr
Çerkeş Devlet Hastanesi Nerede
Çerkeş Devlet Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Çerkeş Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Çerkeş Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Çerkeş Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Çerkeş Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
İç Hastalıkları, Acil Servis, Çocuk Hastalıkları ve Sağlığı, Diş Tedavi ve Protez
Çerkeş Devlet Hastanesi Doktorları
Etimessgut Çerkeş Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -