Çekirge Devlet Hastanesi

reklam
Irk, cins, din, dil ayrımı yapılmaksızın insan hayatına sonsuz saygı duyanBilimsel veriler ışığında teşhis ve tedavileri uygulayan, etik değerlere ve hasta haklarına saygılıHasta, çalışan güvenliği ve memnuniyeti için; tüm çalışanların gerçekleştirdikleri faaliyetleri sürekli izleyerek, gerekli iyileştirmeler yapıp, eğitimleri destekleyip, hastaların güvenerek tercih ettiği bir hastane olarak hizmet vermeye devam etmek.Katılımcı, paylaşıma açık, sürekli gelişen çağdaş ekip ruhu ile profesyonel ve güler yüzlü hizmet anlayışının hakim olduğu bir kurum kültürü oluşturmakHizmet kalitesinin sürekli iyileştirilerek ölçülebilir şekilde geliştirilmesini sağlamaktır.
Çekirge Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Çekirge Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres :Hüdavendigar Mah. 2.Nazlı Cad. Hastane Blok No:30 İç Kapı No: 1 Osmangazi / BURSA
TelefonTel:(0224) 294 81 00
Fax(0224) 239 36 77
E-MailE-Mail:brscekirgedh.iletisim@saglik.gov.tr
Çekirge Devlet Hastanesi Nerede
Çekirge Devlet Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Çekirge Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Çekirge Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Çekirge Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Çekirge Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Skopi İşlemleri,Görüntüleme Hizmetleri,Dahili Klinikler,Cerrahi Klinikler,Acil Sağlık Hizmetleri,Poliklinikler,Diyaliz Ünitesi,Sterilizasyon Ünitesi,Ameliyathane,Palyatif Bakm Merkezi,Yoğun Bakımlar
Çekirge Devlet Hastanesi Doktorları
Etimessgut Çekirge Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -