Çekirge Devlet Hastanesi

Irk, cins, din, dil ayrımı yapılmaksızın insan hayatına sonsuz saygı duyan Bilimsel veriler ışığında teşhis ve tedavileri uygulayan, etik değerlere ve hasta haklarına saygılı Hasta, çalışan güvenliği ve memnuniyeti için; tüm çalışanların gerçekleştirdikleri faaliyetleri sürekli izleyerek, gerekli iyileştirmeler yapıp, eğitimleri destekleyip, hastaların güvenerek tercih ettiği bir hastane olarak hizmet vermeye devam etmek.Katılımcı, paylaşıma açık, sürekli gelişen çağdaş ekip ruhu ile profesyonel ve güler yüzlü hizmet anlayışının hakim olduğu bir kurum kültürü oluşturmak Hizmet kalitesinin sürekli iyileştirilerek ölçülebilir şekilde geliştirilmesini sağlamaktır.

Çekirge Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Çekirge Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Hüdavendigar Mah. 2.Nazlı Cad. Hastane Blok No:30 İç Kapı No: 1 Osmangazi / BURSA  
Telefon (0224) 294 81 00
Fax (0224) 239 36 77
E-Mail brscekirgedh.iletisim@saglik.gov.tr

Çekirge Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Çekirge Devlet Hastanesi Nerede
Çekirge Devlet Hastanesi Randevu Alma
Çekirge Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Çekirge Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Çekirge Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Çekirge Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Skopi İşlemleri

-Görüntüleme Hizmetleri

-Dahili Klinikler

-Cerrahi Klinikler

-Acil Sağlık Hizmetleri

-Poliklinikler

-Diyaliz Ünitesi

-Sterilizasyon Ünitesi

-Ameliyathane

-Palyatif Bakm Merkezi

-Yoğun Bakımlar

Çekirge Devlet Hastanesi Doktorları
Çekirge Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -