Çay Devlet Hastanesi

reklam
Hastanemizden faydalanan insanlarımıza en iyi hizmeti verebilmek için, maddi ve insani kaynakları bir araya getirerek, hastanemizde görev yapan personelin ortak katılımı ve çabalarıyla sürekli gelişme ve yüksek verim anlayışı içinde, ulusal ve uluslar arası kalite standartlarına uygun şekilde hizmet sunmak, bu hizmeti uygun maliyete dayalı ve en kısa sürede hastalarımıza ulaştırmak.Hastalarına kaliteli sağlık hizmeti veren ve onların güvenini sağlayan sürekli gelişen, bölgesinde itibarlı ve tercih edilen çalışanlarına değer veren tedarikçilerinin çalışmayı tercih ettiği hasta memnuniyetini temel ilke edinmiş bir kurum olmak.
Çay Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Çay Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres :Ali Kaleli Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No: 200 ÇAY / AFYONKARAHİSAR
TelefonTel:(0272) 632 63 00
Fax(0272) 632 41 79
E-Mailakhcaydh.tkhk@saglik.gov.tr
Çay Devlet Hastanesi Nerede
Çay Devlet Hastanesi Randevu Alma
Çay Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Çay Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Çay Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Çay Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
https://caydh.saglik.gov.tr/
Çay Devlet Hastanesi Doktorları
Çay Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -