Çatalca İlyas Çokay Devlet Hastanesi

reklam
Bölgemizde sunulan sağlık hizmetlerinde nitelikli hasta bakımının merkezi olmak.Sunduğumuz tüm sağlık hizmetlerinde mesleki etik ilkelerden ödün vermeden,çağdaş bilgi ve teknolojileri takip eden hasta,hasta yakını ve çalışan memnuniyeti odaklı,uluslararası kalite standartlarında hizmet anlayışı ile alanında öncelikli tercih edilen güvenilir bir sağlık kuruluşu olmak.
Çatalca İlyas Çokay Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Çatalca İlyas Çokay Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Ferhatpaşa Mahallesi İstanbul Caddesi 34540 Çatalca / İSTANBUL
TelefonTel:0212 787 19 12
FaxFax:0212 789 23 71
E-MailE-Mail:…
Çatalca İlyas Çokay Devlet Hastanesi Nerede
Çatalca İlyas Çokay Devlet Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Çatalca İlyas Çokay Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Çatalca İlyas Çokay Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Çatalca İlyas Çokay Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Çatalca İlyas Çokay Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Polikliniği,Dahiliye (İç Hastalıkları) Polikliniği,Genel Cerrahi Polikliniği,Göz Hastalıkları Polikliniği,Kadın Hastalıkları ve Doğum Polikliniği,Kulak Burun Boğaz Polikliniği,Nöroloji Polikliniği,Ortopedi ve Travmatoloji Polikliniği,Üroloji Polikliniği,Kardiyoloji Polikliniği,Cildiye Polikliniği,Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Polikliniği,Ağız ve Diş Polikliniği,Enfeksiyon Hastalıkları Polikliniği,Anestezi ve Reanimasyon Polikliniği,Kardiyoloji,Dahiliye,İntaniye,Genel Cerrahi,Ortopedi ve Travmatoloji,Nöroloji,Kulak Burun Boğaz Hastalıkları,Göz Hastalıkları,Yoğun Bakım,Cildiye,Üroloji,Laboratuvar Hizmeti Verilen Birimlerimiz
Çatalca İlyas Çokay Devlet Hastanesi Doktorları
Etimessgut Çatalca İlyas Çokay Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -