Çanakkale Asker Hastanesi

Çanakkale Asker Hastanesi, Çanakkale Merkez’de Çanakkale Boğaz Komutanlığı sınırları içerisinde bulunmaktadır. Çanakkale Asker Hastanesi 1983 yılında yeni binasına taşınmış ve 100 yataklı Deniz Hastanesi olarak hizmet vermeye devam etmiştir. 10 Haziran 2005 tarihinde Çanakkale Asker Hastanesi olarak ismi değiştirilmiştir. 17 Ekim 2005 tarihinde TSK Sağlık Komutanlığına, 08 Eylül 2008 tarihinden itibaren ise İstanbul Sağlık Hizmetleri Bölge Komutanlığına bağlanmıştır.
Çanakkale Asker Hastanesi Hakkında İçerikler
Çanakkale Asker Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Cevat Paşa Mh. Çanakkale Boğaz Komutanlığı
Telefon Tel:0 (286) 217-2460
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…
Çanakkale Asker Hastanesi Nerede
Çanakkale Asker Hastanesi Randevu Alma
Çanakkale Asker Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Çanakkale Asker Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Çanakkale Asker Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Çanakkale Asker Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
http://www.netdata.com/netsite/85ee0edc/
Çanakkale Asker Hastanesi Doktorları
Çanakkale Asker Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -