Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Hastanesi

Ulusal ve uluslararası düzeyde tanınır, yetkin, eğitim araştırma ve hizmet sunumu sağlayan, güvenilir, hesap verebilir ve sürekli gelişime açık bir tıp fakültesi olmak.Geleceğin hekimlerinin ve bilim insalarınınsürekli gelişen teknolojik yöntemleri kullanabilen, disiplinler arası araştırma ve çalışma anlayışına sahip, yaşadığı toplumun sağlığını önemseyen ve fiziksel, ruhsal ve sosyal yönden iyileştirilebilen ve örnek olabilen, girişimci, iletişimci, önyargısız, yenilikçi hekimleri yetiştirmek. Bölgesel, ulusal ve uluslararası düzeyde nitelikli sağlık hizmet sunmak. Ulusal ve uluslararası düzeyde bilime katkı sağlayabilecek araştırmalar yapmak.
Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Hastanesi Hakkında İçerikler
Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:ÇANAKKALE 18 MART ÜNiVERSiTESi TIP FAKÜLTESİ ÇANAKKALE/TÜRKiYE
Telefon Tel:0 286 218 00 18
Fax Fax:0 286 218 37 38
E-Mail E-Mail:tip@comu.edu.tr
Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Hastanesi Nerede
Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Hastanesi Randevu Alma
Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Adli Tıp Anabilim Dalı, Acil Tıp Hekimliği Anabilim Dalı, Aile Hekimliği Anabilim Dalı, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı, Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı, Deri ve Zührevi Hastalıkları Anabilim Dalı, Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Anabilim Dalı, Farmakoloji Anabilim Dalı, Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Anabilim Dalı, Göğüs Hastalıkları Anabilim Dalı, Halk Sağlığı Anabilim Dalı, İç Hastalıkları Anabilim Dalı, Kardiyoloji Anabilim Dalı, Nöroloji Anabilim Dalı, Nükleer Tıp Anabilim Dalı, Radyoloji Anabilim Dalı, Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı, Su Altı Hekimliği ve Hiperbarik Anabilim Dalı, Tıbbi Genetik Anabilim Dalı, Anesteziyoloji ve Reanimasyon Anabilim Dalı, Beyin ve Sinir Cerrahisi Anabilim Dalı, Çocuk Cerrahisi Anabilim Dalı, Genel Cerrahi Anabilim Dalı, Göğüs Cerrahisi Anabilim Dalı, Göz Hastalıkları Anabilim Dalı, Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı, Kalp ve Damar Cerrahisi Anabilim Dalı, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Anabilim Dalı, Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı, Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı, Tıbbi Patoloji Anabilim Dalı, Üroloji Anabilim Dalı
Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Hastanesi Doktorları
Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -