Çameli Devlet Hastanesi

Kamuya sağlık hizmeti verme sorumluluğu içinde profesyonel sağlık ekiplerimiz ile bize ihtiyaç duyulan her an yanınızda olabilmek ilkesi ile sağlık hizmetlerini insan odaklı, hasta ve çalışan memnuniyetini esas alan profesyonel yönetim anlayışıyla sunarak, sağlıklı toplum oluşturmak ana hedefimizdir.Sağlık hizmetlerinde güven duyulan ve kendi hizmet sınıfı içinde örnek gösterilen sürekli gelişerek, kalite prensipleri doğrultusunda sağlık sektöründe öncü ve lider bir hastane olmayı hedefliyoruz.
Çameli Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Çameli Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Yunuspınarı Mah. menekşe sk. no:26 20980 Çameli/DENİZLİ
Telefon Tel:0 (258) 571 6401
Fax https:0 (258) 571 5226
E-Mail E-Mail:camelidh@saglik.gov.tr
Çameli Devlet Hastanesi Nerede
Çameli Devlet Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Çameli Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Çameli Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Çameli Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Çameli Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis Plk., Resüsitasyon Odası, Kan alma, Röntgen, Çocuk Polikliniği, Enjeksiyon Pansuman Küçük Müdahale Odası, POLİKLİNİKLER , Dahiliye Polikliniği -1, Aile Hekimliği-1, Aile Hekimliği-2, Diş Hastalıkları Polikliniği -1, Diş Hastalıkları Polikliniği -2,
Çameli Devlet Hastanesi Doktorları
Etimessgut Çameli Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -