Çal Devlet Hastanesi

EN ETKİN VE KALİTELİ SAĞLIK HİZMETİ İLE İLÇE HASTANELERİ ARASINDA SEÇKİN SAĞLIK KURULUŞU OLMAK.DENEYİMLİ VE EĞİTİMLİ PERSONEL İLE HASTA VE ÇALIŞAN MEMNUNİYETİNİ ÖN PLANDA TUTARAK, SÜREKLİ İYİLEŞTİRMEYİ HEDEF ALAN TÜM BİRİMLERDE YÜRÜTÜLEN SAĞLIK HİZMETİ, İŞLEM VE TESTLERDE GÜVENLİ VE KALİTELİ SAĞLIK HİZMETİ VERMEK.
Çal Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Çal Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:İsmailler mah. Sağlık cad. no:45 ÇAL / DENİZLİ
Telefon Tel:0 258 751 2244
Fax https:0 258 751 3007
E-Mail E-Mail:caldh@saglik.gov.tr
Çal Devlet Hastanesi Nerede
Çal Devlet Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Çal Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Çal Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Çal Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Çal Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Poliklinik, Aile Hek. & Dahiliye Servisi, Aile Hekimliği Polikliniği, Çocuk Polikliniği, Dahiliye Polikliniği, Diş Polikliniği 1, Diş Polikliniği 2, Eczane, Evde Bakım Polikliniği, Genel Cerrahi Polikliniği, Genel Cerrahi Servisi, Kadın Doğum Polikliniği, Kadın Doğum Servisi, Laboratuvar, Röntgen,
Çal Devlet Hastanesi Doktorları
Etimessgut Çal Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -