Büyükçekmece Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Tüm Diş Hekimliği branşlarında kaliteli, ulaşılabilir, insan odaklı, çözümleyici, alternatif tedavi imkanları sunabilen, kalite-akreditasyon ve verimlilik kriterlerine kriterlerine bağlı bir merkez olmak.Sağlıkta Dönüşüm Politikaları ve Hizmet Kalite Standartları çerçevesinde teknolojik gelişmeleri yakından takip eden, modern, etkin, sürekli, hasta ve çalışan memnuniyeti odaklı, ulusal sağlık politikalarıyla beraber dünyadaki gelişmeleri de yakından takip eden bir tesis olmak.

Büyükçekmece Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında İçerikler
Büyükçekmece Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Dizdariye Mah. Gölboyu Cad. No:11 Büyükçekmece / İSTANBUL  
Telefon 0212 881 99 01
Fax
E-Mail

Büyükçekmece Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Büyükçekmece Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Nerede
Büyükçekmece Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma
Büyükçekmece Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Büyükçekmece Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Büyükçekmece Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Büyükçekmece Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Genel Anestezi Kliniği

-Hasta Hakları

-Rontgen Hizmetleri

-Evde Sağlık Hizmetleri

Büyükçekmece Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları
Büyükçekmece Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -