Bingöl Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Baştabipliği

Bilimsel ve etik kurallara bağlı kalarak, kurumdan hizmet alan ve sunanların memnuniyetini en üst düzeyde tutmak. Tıbbi hizmetlerde mükemmeliyet anlayışıyla çalışmak Kurumsal gelişimi ön planda tutmak, Çağdaş ve modern bir altyapı oluşturmak.Bingöl Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi olarak, Hasta ve çalışan güvenliğini sağlayan, Hastalarımızın ve çalışanlarımıza haklarını koruyarak, Toplumun yaşam kalitesini yükselten sağlık hizmeti sunmak.İnsan ve mali tüm kaynaklarını etkin ve verimli kullanan, Sağlıkta Kalite Standartlarını yükselterek sağlık hizmeti sunan saygın bir hastane olmak.
Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Baştabipliği Hakkında İçerikler
Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Baştabipliği İletişim Bilgileri
Adres Adres :Simani Mahallesi 1098. Cadde Bina No:17 Merkez/BİNGÖL
Telefon Tel:0 426 213 6844
Fax 0 426 213 3964
E-Mail E-Mail:bingolbcd1@saglik.gov.tr
Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Baştabipliği Nerede
Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Baştabipliği Randevu Alma
Etimessgut Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Baştabipliğinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Baştabipliği Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Baştabipliğinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Baştabipliği Bölümleri ve Servisleri
Sosyal Hizmet Birimi, Anne Sütü Emzirme (Laktasyon) Polikliniği, Enfeksiyon Kontrol Hemşireliği, İş Sağlığı ve Güvenliği Birimi, Çalışan Hakları ve Güvenliği Birimi, İlaç Yönetimi ve Eczane Hizmetleri, Eğitim Hemşireliği, Evde Sağlık Hizmetleri, Çocuk İzlem Merkezi,
Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Baştabipliği Doktorları
Etimessgut Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Baştabipliğinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -