Bigadiç Devlet Hastanesi

Misyonumuz, kalite politikamız doğrultusunda, kolay ve sürekli ulaşılabilir, modern tıbbın gerektirdiği kaliteli sağlık hizmetini deneyimli, güvenilir ve güler yüzlü personelimizle,kurum içi eğitimlerle sürekli desteklenen, konularında uzman çalışanlarımızla, “Doğru Teşhis – Doğru Tedavi” yaklaşımıyla; sağlık hizmetlerini etik değerlerden ödün vermeden sunmak, bütün hastaların memnuniyetini sağlamak, toplumsal sorumluluğumuzun da bilincinde olarak toplumun sağlık düzeyi ve yaşam kalitesini yükseltme çabalarına katkıda bulunmaktır.Vizyonumuz, sağlık hizmetlerinin; mevcut yönetmelik ve yasalar çerçevesinde sağlık hizmetlerine ihtiyaç duyan hasta ve hasta yakınlarının oluşum amacına yönelik saygın, güvenilir, çağdaş ve hastaların isteklerine cevap verecek şekilde sunulmasıdır

Bigadiç Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Bigadiç Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Çavuş Mh. Gazi Bulvarı No: 4  
Telefon 0 266 614 13 00
Fax 0 266 614 14 17
E-Mail balikesirdhs4@saglik.gov.tr

Bigadiç Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Bigadiç Devlet Hastanesi Nerede
Bigadiç Devlet Hastanesi Randevu Alma
Bigadiç Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Bigadiç Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Bigadiç Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Bigadiç Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-İdari Birimler

-Acil

-Poliklinikler

-Servisler

-Yoğun Bakım

-Görüntüleme Merkezi

-Laboratuvar

-Hemodiyaliz

-Fizik Tedavi

-Ameliyathane

-Doğumhane

-Ağız ve Diş Sağlığı

Bigadiç Devlet Hastanesi Doktorları
Bigadiç Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -