Bezmialem Vakıf Üniversitesi Dragos Hastanesi

Çağdaş bilimin ışığında koruyucu, tedavi edici, rehabilite edici sağlık hizmeti vermek Bilimsel yönden donanımlı, etik değerlere bağlı asistan ve tıp öğrencileri yetiştirmek. Sağlık biliminin gelişimine katkıda bulunan öncü bir kuruluş olmak. Alanında öncülük eden ulusal ve uluslararası sağlık kuruluşları ile işbirliği içinde hareket etmek. Tarihi misyonumuza uygun şekilde fakir fukara ve garip gurebanın aynı ölçüde ve kalitede sağlık hizmeti almasını sağlamak. Öncelikle ü​lkemizde ve diğer gelişmiş ülkelerde tanı, tedavi ve rehabilitasyon hizmetlerinin tamamında başarılı faaliyetleri ile tanınan ve yüksek bilinirliği ile ön sıralarda tercih edilen bir hastane olmaktır. ​Faaliyetleri ile öncü ve ilklere imza atan ve sağlıkta örnek teşkil edecek bir hastane olmaktır.
Bezmialem Vakıf Üniversitesi Dragos Hastanesi Hakkında İçerikler
Bezmialem Vakıf Üniversitesi Dragos Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Yalı Mahallesi, Sahil Yolu Sokak, No:16, 34844 Maltepe/İstanbul​​​​
Telefon Tel:0 (216) 251 65 65
Fax Fax:0212 453 18 68
E-Mail E-Mail:bvudragos@bezmialem.edu.tr
Bezmialem Vakıf Üniversitesi Dragos Hastanesi Nerede
Bezmialem Vakıf Üniversitesi Dragos Hastanesi Randevu Alma
Bezmialem Vakıf Üniversitesi Dragos Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Bezmialem Vakıf Üniversitesi Dragos Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Bezmialem Vakıf Üniversitesi Dragos Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Bezmialem Vakıf Üniversitesi Dragos Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Algoloji Bilim Dalı, Anesteziyoloji ve Reanimasyon Ana Bilim Dalı, Beyin ve Sinir Cerrahisi Ana Bilim Dalı, Çocuk Cerrahisi Ana Bilim Dalı, Genel Cerrahi Ana BilimDalı, Göğüs Cerrahisi Ana Bilim Dalı, Göz Hastalıkları Ana Bilim Dalı, Kadın Hastalıkları ve Doğum Ana Bilim Dalı, Kalp Damar Cerrahisi Ana Bilim Dalı, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Ana Bilim Dalı, Ortopedi ve Travmatoloji Ana Bilim Dalı, Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Ana Bilim Dalı, Üroloji Ana Bilim Dalı, Acil Tıp Ana Bilim Dalı, Beslenme ve Diyet Bölümü, Çocuk Kardiyolojisi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Ana Bilim Dalı, Deri ve Zührevi Hastalıklar Ana Bilim Dalı, Endokrinoloji ve Metabolizma Ana Bilim Dalı, Enfeksiyon Hast. ve Klinik Mikrobiyoloji Ana Bilim Dalı, Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon Ana Bilim Dalı, Geriatri Bilim Dalı, Göğüs Hastalıkları Ana Bilim Dalı, İç Hastalıkları Ana Bilim Dalı, Kardiyoloji Ana Bilim Dalı, Nefroloji Bilim Dalı, Neonatoloji (Yenidoğan), Nöroloji Ana Bilim Dalı, Radyoloji Ana Bilim Dalı, Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Ana Bilim Dalı, Tıbbi Onkoloji Bilim Dalı
Bezmialem Vakıf Üniversitesi Dragos Hastanesi Doktorları
Bezmialem Vakıf Üniversitesi Dragos Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -