Beyoğlu Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Beyoğlu Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi olarak misyonumuz göz sağlığı ve hastalıkları alanında sürekli gelişen teknolojiyi izleyip etik kurallara bağlı kalarak çağdaş tıbbın tüm imkânlarını halkımızın hizmetine sunmak ve alanında uluslararası düzeyde saygınlığı olan bir kurum olmak, mutlu çalışanlarla verdiğimiz hizmeti sürekli daha iyiye götürmek, ülkemize sağladığımız insan ve bilgi kaynaklarını niteliksel olarak getirebileceğimiz en üst noktalara taşımaktır.Beyoğlu Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi olarak vizyonumuz göz sağlığı ve hastalıkları alanında bilimsel gelişmelere öncülük etmek, yetiştirdiğimiz üstün nitelikli, insana saygılı, etik değerleri olan uzman hekimlerle ülkemizin sağlığına katkıda bulunmak, sahip olduğumuz yüksek teknolojik imkânlar ve yetkin medikal kadromuzla hastalarımıza hak ettikleri güler yüzlü, güvenilir, çağdaş hizmeti vermektir.

Beyoğlu Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hakkında İçerikler
Beyoğlu Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Bereketzade Mahallesi Bereketzade Camii Sokak NO:2 Beyoğlu/İstanbul  
Telefon (0212) 251 59 00
Fax (0212) 245 09 48
E-Mail istanbuleah27.hh@saglik.gov.tr

Beyoğlu Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Beyoğlu Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nerede
Beyoğlu Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu Alma
Beyoğlu Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Beyoğlu Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Beyoğlu Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Beyoğlu Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Genel Göz Polikliniği

-Retina Polikliniği

-Şaşılık Polikliniği

-Oküloplasti Polikliniği

-Glokom Polikliniği

-Üvea Polikliniği

-Nörooftalmoloji Polikliniği

-Önsegment Polikliniği

-Refraktif Cerrahi Polikliniği

-Kontakt Lens Polikliniği

-Göz Cihazlarımız

-Acil Birimi

-Protez Göz Birimi

Beyoğlu Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi Doktorları
Beyoğlu Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -