Batman Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

reklam
https://batmanadsm.saglik.gov.tr/TR,7477/kalite-politikamiz-misyonumuz-vizyonumuz.html
Batman Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında İçerikler
Batman Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres :Ziya Göklap Mah. Edip Solmaz Blv. Merkez/Batman
TelefonTel:0 488 215 31 53-85-65
Fax0 488 215 31 60
E-MailE-Mail:batman.adsm@saglik.gov.tr
Batman Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Nerede
Batman Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma
Etimessgut Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Batman Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Batman Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Diş Hekimi Hizmetleri,Röntgen Hizmetleri,Protez Laboratuvar Hizmetleri,Evde Sağlık Hizmetleri,Genel Anestezi ve Sedasyon,Oral İmplant ve Cerrahi
Batman Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları
Etimessgut Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -