Başkent Üniversitesi Kışla Sağlık Yerleşkesi

Ülkenin sağlık gereksinimlerini, etik ilkelerden asla ödün vermeden çağdaş tıp biliminin gerektirdiği bilgi ve becerilerle donatılmış uzman kadromuz ile tüm kaynakları etkin kullanarak, hasta, hasta yakını ve çalışan memnuniyeti odaklı, bilimsel temele dayalı, güvenilir, güler yüzlü, yüksek kalite standartlarında sağlık hizmeti sunmaktır.Güveni, saygınlığı ve hasta mahremiyetini temel ilke edinmiş, bu doğrultuda tüm çalışanları ile takım olarak çalışan, kurumsal kimliği ile öne çıkan, uluslararası alanda tıbbın ulaştığı en üst düzeydeki uygulamaları takip ederek, yurt içinde ve yurt dışında sağlık kurumlarıyla hizmet gücünü birleştirip dünya standartlarında çağdaş sağlık hizmeti sunan bir kuruluş olmayı sürdürmek.
Başkent Üniversitesi Kışla Sağlık Yerleşkesi Hakkında İçerikler
Başkent Üniversitesi Kışla Sağlık Yerleşkesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:KAZIM KARABEKİR MAHALLESİ GÜLHATMİ CADDESİ NO:37/A YÜREĞİR / ADANA
Telefon Tel:0 322 344 44 44
Fax Fax:0 322 344 44 45
E-Mail E-Mail:adanabaskent@baskent.edu.tr
Başkent Üniversitesi Kışla Sağlık Yerleşkesi Nerede
Başkent Üniversitesi Kışla Sağlık Yerleşkesi Randevu Alma
Başkent Üniversitesi Kışla Sağlık Yerleşkesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Başkent Üniversitesi Kışla Sağlık Yerleşkesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Başkent Üniversitesi Kışla Sağlık Yerleşkesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Başkent Üniversitesi Kışla Sağlık Yerleşkesi Bölümleri ve Servisleri
Nefroloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Diyaliz Merkezi, Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite Bilim Dalı ve Tüp Bebek Merkezi, Üroloji, Meme Sağlığı Merkezi, Tıbbi Onkoloji Merkezi, Kemoterapi Ünitesi, Radyasyon Onkolojisi Merkezi
Başkent Üniversitesi Kışla Sağlık Yerleşkesi Doktorları
Başkent Üniversitesi Kışla Sağlık Yerleşkesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -