Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi

Ülkenin sağlık gereksinimlerini, etik ilkelerden asla ödün vermeden çağdaş tıp biliminin gerektirdiği bilgi ve becerilerle donatılmış uzman kadromuz ile tüm kaynakları etkin kullanarak, hasta, hasta yakını ve çalışan memnuniyeti odaklı, bilimsel temele dayalı, güvenilir, güler yüzlü, yüksek kalite standartlarında sağlık hizmeti sunmaktır.Güveni, saygınlığı ve hasta mahremiyetini temel ilke edinmiş, bu doğrultuda tüm çalışanları ile takım olarak çalışan, kurumsal kimliği ile öne çıkan, uluslararası alanda tıbbın ulaştığı en üst düzeydeki uygulamaları takip ederek, yurt içinde ve yurt dışında sağlık kurumlarıyla hizmet gücünü birleştirip dünya standartlarında çağdaş sağlık hizmeti sunan bir kuruluş olmayı sürdürmek.
Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi Hakkında İçerikler
Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Yukarı Bahçelievler, Mareşal Fevzi Çakmak Cd. 10. Sk. No:45, 06490 Bahçelievler Ankara
Telefon Tel:0 312 203 68 68
Fax Fax:0 312 223 73 33
E-Mail E-Mail:…
Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi Nerede
Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi Randevu Alma
Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Tıp Anabilim Dalı, Adli Tıp Anabilim Dalı, Aile Hekimliği Anabilim Dalı, Anesteziyoloji ve Reanimasyon Anabilim Dalı, Beyin ve Sinir Cerrahisi (Nöroşirürji) Anabilim Dalı, Çocuk Cerrahisi Anabilim Dalı, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı, Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı, Çocuk Allerji Bilim Dalı, Çocuk Endokrinoloji Bilim Dalı, Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları, Çocuk Gastroenteroloji-Hepatoloji ve Beslenme Bilim Dalı, Çocuk Hematoloji ve Onkolojisi Bilim Dalı, Çocuk Kardiyolojisi Bilim Dalı, Çocuk Metabolizma Hastalıkları ve Beslenme, Çocuk Nefrolojisi ve Romatoloji Bilim Dalı, Çocuk Nöroloji Bilim Dalı, Yenidoğan (Neonatoloji) Bilim Dalı, Dermatoloji (Deri ve Zührevi Hastalıkları ) Anabilim Dalı, Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Anabilim Dalı, Ağız, Diş ve Çene Radyolojisi Anabilim Dalı, Endodonti Anabilim Dalı, Ortodonti Anabilim Dalı, Pedodonti Anabilim Dalı, Periodontoloji Anabilim Dalı, Protetik Diş Tedavisi, Restoratif Diş Tedavisi Anabilim Dalı, Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Anabilim Dalı, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Anabilim Dalı, Genel Cerrahi Anabilim Dalı, Göğüs Cerrahisi Anabilim Dalı, Göğüs Hastalıkları Anabilim Dalı, Göz Hastalıkları Anabilim Dalı Halk Sağlığı Anabilim Dalı Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Bilim Dalı, Gastroenteroloji Bilim Dalı, Geriatri Bilim Dalı, Hematoloji Bilim Dalıİmmünoloji ve Alerji Bilim Dalı, Nefroloji Bilim Dalı, Romatoloji Bilim Dalı, Tıbbi Onkoloji Bilim Dalı, Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı, Kalp Damar Cerrahisi Anabilim Dalı, Kardiyoloji Anabilim Dalı, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Anabilim Dalı, Nöroloji Anabilim Dalı, Nükleer Tıp Anabilim Dalı, Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı, Plastik, Rekonstrüktif ve Estestik Cerrahi Anabilim Dalı Radyasyon Onkolojisi Anabilim Dalı, Radyoloji Anabilim Dalı, Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı, Tıbbi Biyokimya Anabilim Dalı, Tıbbi Genetik Anabilim Dalı, Tıbbi Patoloji Anabilim Dalı, Üroloji Anabilim Dalı
Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi Doktorları
Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -