Balıkesir Üniversitesi Hastanesi

Hastaya hizmette bilimsel verilerin kılavuz alındığı ve etik kuralların benimsendiği hekimlik anlayışı ile; çalışanlarımızın memnun ve mutlu olduğu güler yüzlü, çağdaş uluslararası düzeyde tanınan ve çevreye saygılı sağlık hizmeti vermektir. Hastanemiz 31.08.2009 tarih ve 27335 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan yönetmelik ile kurulmuş ve Sosyal Güvenlik Kurumu ile imzalanan protokolle Çağış Kampüsünde bulunan 150 yataklı geçici binasında hizmet vermeye başlamıştır. 20 branşta sunulan poliklinik hizmetleriyle ve laboratuarlarıyla her geçen gün büyüyen hastanemizde 2009 yılı Aralık ayında ameliyat yapılmaya başlanmıştır.
Balıkesir Üniversitesi Hastanesi Hakkında İçerikler
Balıkesir Üniversitesi Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Çağış Yerleşkesi.10145 Bigadiç yolu üzeri 17 km, Balıkesir.
Telefon Tel:266-612-1010
Fax Fax:266-612-1023
E-Mail E-Mail:…
Balıkesir Üniversitesi Hastanesi Nerede
Balıkesir Üniversitesi Hastanesi Randevu Alma
Balıkesir Üniversitesi Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Balıkesir Üniversitesi Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Balıkesir Üniversitesi Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Balıkesir Üniversitesi Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Anesteziyoloji ve Reanimasyon, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Çocuk Cerrahisi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Deri ve Zührevi Hastalıkları (Cildiye), Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, Göğüs Hastalıkları, Göz Hastalıkları, Halk Sağlığı ve Rehabilitasyon, İç Hastalıkları (Dahiliye), Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kalp ve Damar Cerrahisi, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Plastik, Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi, Ruh Sağlığı ve Hastalıkları, Radyoloji, Tıbbi Genetik, Tıbbi Patoloji, Üroloji
Balıkesir Üniversitesi Hastanesi Doktorları
Balıkesir Üniversitesi Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -