Balıkesir Asker Hastanesi

Balıkesir Asker Hastanesi’nde çağdaş bilimin ışığında modern ve bilimsel yöntemler kullanarak, eğitimli uzman personeli ve çağdaş tıp teknolojisine uygun donanımı ile hastalarının sağlığını emaneti, güvenini gücü ve memnuniyetini mutluluğu olarak gören bir anlayışla sağlık hizmeti verilmektedir. 1972 yılı öncesi 300 yataklı, 1972 yılı sonrası 200 yataklı Asker Hastanesi olarak hizmet vermiştir. TSK sağlık sisteminin yeniden yapılandırılması çalışmaları kapsamında; 17 Ekim 2005 tarihinde, K.K.K.lığı bünyesinden, TSK Sağ. Hiz. K.lığının teşkilat ve kuruluş yapısına girmiş ve 30 Ağustos 2007 tarihinden itibaren 100 yataklı Asker Hastanesi olarak hizmet vermeye devam etmiştir. Hastanemize Toplu Taşıma Merkezinden her saat başı kalkan B8 (Aygören Hattı) numaralı otobüs ile kolayca ulaşabilirsiniz.
Balıkesir Asker Hastanesi Hakkında İçerikler
Balıkesir Asker Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Dumlupınar Mahallesi Koca Okul Sokak No:28-9 Merkez/Balıkesir
Telefon Tel:0 (266) 239-6000
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…
Balıkesir Asker Hastanesi Nerede
Balıkesir Asker Hastanesi Randevu Alma
Balıkesir Asker Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Balıkesir Asker Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Balıkesir Asker Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Balıkesir Asker Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
http://www.netdata.com/netsite/85ee0edc/askeri-hastaneler
Balıkesir Asker Hastanesi Doktorları
Balıkesir Asker Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -