Bakırköy Prof. Doktor Mazhar Osman Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları EAH

Günümüzde Türkiyenin en gelişmiş Gündüz Hastanesi ve Rehabilitasyon Merkezine sahip olan Bakırköy Prof. Doktor Mazhar Osman Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi, klinik araştırmalarda ve bilimsel üretimde önemli rol oynamaktadır. Cumhuriyet Dönemi’nin en büyük ruh ve sinir hastalıkları hastanesi olmakla beraber, bu alanların gelişmesindeki rolünü günümüzde de devam ettirmektedir. BRSHH, öncelikli uzmanlığı psikiyatri, nöroloji ve nöroşirurji olmakla birlikte, tüm dallarda hizmet veren tam teşekküllü modern bir hastane ve bir eğitim kurumudur. Bu alanlarda Türkiye’nin en yetkin hekimlerini yetiştirir. Hastanede Psikiyatri, Nöroloji ve Nöroşirürji şeflikleri bulunmaktadır. Bunlara bağlı servis ve poliklinikler; * Akut Psikoz kadın ve erkek servisleri ile psikiyatri hizmetleri verilmektedir. * Kronik Psikoz Servisleri Akut Psikoz Şefliklerine bağlı, Nevroz Şefliklerine bağlı ve AMATEM Şefliğine bağlı kadın ve erkek servisleri bulunmaktadır. * APTÜ(Ayaktan Psikiyatrik Tedavi Ünitesi) de Psikoz, Nevroz, Adli Psikiyatri Polk. ve Acil Servis Hizmeti verilmektedir. * UMATEM (Uçucu Madde Bağımlıları Tedavi Merkezi) * Adli Psikiyatri Şefliğine Bağlı servisler. * Sağlık Merkezi’nde Dahiliye Servisleri, Diş, Cerrahi, Kadın doğum Poliklinikleri ile hastane çalışanları ve hastalarına hizmet vermektedir. Ayrıca hastane eczanesi, gassilhane ve patoloji laboratuvarı bulunmaktadır. * Rehabilitasyon hizmeti yürütülmektedir. * Nevroz servisleri ve 2. Basamak Ayaktan Tedavi Poliklinikleri, Nevroz polk., EDAM (Evlilik Danışma Merkezi), 24 saat hizmet veren İMDAT (İntihar Danışma Tedavi), Adölesan Polk., Konuşma Bozukluğu Polk., OKB (Obsesif Kompülsif Bozukluk) Polk., Çocuk Psikiyatri Plok., Ruhsal Travma Polk., CİP (Cinsel İşlev Polk., ), Yeme Bozukluğu Polk., Depresyon-Yas Poliklinikleri ile hizmet vermektedir. * AMATEM (Alkol ve Madde Bağımlıları Tedavi Merkezi) de ; Yoğun bakım, Poliklinik hizmeti olarak alkol, madde, sigara poliklinikleri ve danışma hattıyla hizmet vermektedir. Ayrıca Hormon ve Toksikoloji labortuvarı da bulunmaktadır. * Yıldırım Aktuna Nöroloji Kliniği’nde, Yoğun Bakım, Nöroloji servisleri ve poliklinik hizmeti bulunmaktadır. Parkinson ve Hareket Bozuklukları, Epilepsi, EEG, Kas Hastalıkları ve Başağrısı Poliklinikleri bulunmaktadır. * BİTAM Bakırköy İnme Tedavi ve Araştırma Merkezi * Nöroşirürji biriminde Ameliyathane, Yoğun Bakım, servis ve poliklinik hizmeti verilmektedir.
Bakırköy Prof. Doktor Mazhar Osman Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları EAH Hakkında İçerikler
Bakırköy Prof. Doktor Mazhar Osman Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları EAH İletişim Bilgileri
Adres Adres: Zuhuratbaba Mah. DrTevfikSağlam Cad. No:25/2 İstanbul / Bakırköy
Telefon Tel:0.212 409 15 15
Fax Fax:0.212 409 15 95
E-Mail E-Mail:info@bakirkoyruhsinir.gov.tr
Bakırköy Prof. Doktor Mazhar Osman Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları EAH Nerede
Bakırköy Prof. Doktor Mazhar Osman Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları EAH Randevu Alma
Bakırköy Prof. Doktor Mazhar Osman Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları EAHnden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Bakırköy Prof. Doktor Mazhar Osman Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları EAH Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Bakırköy Prof. Doktor Mazhar Osman Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları EAHnden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Bakırköy Prof. Doktor Mazhar Osman Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları EAH Bölümleri ve Servisleri
Adli Psikiyatri, Bağımlılık Merkezleri, Duygudurum Bozuklukları Merkezi, Psikotik Bozukluklar Merkezi, Kadın Ruh Sağlığı Merkezi, Psikiyatri Özeldal, Parkinson, MS (Multiple Skleroz), Kas Hastalıkları, İnme (Stroke), Epilepsi, Demans, Botox, Başağrısı, Algoloji
Bakırköy Prof. Doktor Mazhar Osman Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları EAH Doktorları
Bakırköy Prof. Doktor Mazhar Osman Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları EAHnde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -