Bakırköy Prof. Doktor Mazhar Osman Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları EAH

Günümüzde Türkiyenin en gelişmiş Gündüz Hastanesi ve Rehabilitasyon Merkezine sahip olan Bakırköy Prof. Doktor Mazhar Osman Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi, klinik araştırmalarda ve bilimsel üretimde önemli rol oynamaktadır. Cumhuriyet Dönemi’nin en büyük ruh ve sinir hastalıkları hastanesi olmakla beraber, bu alanların gelişmesindeki rolünü günümüzde de devam ettirmektedir. BRSHH, öncelikli uzmanlığı psikiyatri, nöroloji ve nöroşirurji olmakla birlikte, tüm dallarda hizmet veren tam teşekküllü modern bir hastane ve bir eğitim kurumudur. Bu alanlarda Türkiye’nin en yetkin hekimlerini yetiştirir. Hastanede Psikiyatri, Nöroloji ve Nöroşirürji şeflikleri bulunmaktadır. Bunlara bağlı servis ve poliklinikler; * Akut Psikoz kadın ve erkek servisleri ile psikiyatri hizmetleri verilmektedir. * Kronik Psikoz Servisleri Akut Psikoz Şefliklerine bağlı, Nevroz Şefliklerine bağlı ve AMATEM Şefliğine bağlı kadın ve erkek servisleri bulunmaktadır. * APTÜ(Ayaktan Psikiyatrik Tedavi Ünitesi) de Psikoz, Nevroz, Adli Psikiyatri Polk. ve Acil Servis Hizmeti verilmektedir. * UMATEM (Uçucu Madde Bağımlıları Tedavi Merkezi) * Adli Psikiyatri Şefliğine Bağlı servisler. * Sağlık Merkezi’nde Dahiliye Servisleri, Diş, Cerrahi, Kadın doğum Poliklinikleri ile hastane çalışanları ve hastalarına hizmet vermektedir. Ayrıca hastane eczanesi, gassilhane ve patoloji laboratuvarı bulunmaktadır. * Rehabilitasyon hizmeti yürütülmektedir. * Nevroz servisleri ve 2. Basamak Ayaktan Tedavi Poliklinikleri, Nevroz polk., EDAM (Evlilik Danışma Merkezi), 24 saat hizmet veren İMDAT (İntihar Danışma Tedavi), Adölesan Polk., Konuşma Bozukluğu Polk., OKB (Obsesif Kompülsif Bozukluk) Polk., Çocuk Psikiyatri Plok., Ruhsal Travma Polk., CİP (Cinsel İşlev Polk., ), Yeme Bozukluğu Polk., Depresyon-Yas Poliklinikleri ile hizmet vermektedir. * AMATEM (Alkol ve Madde Bağımlıları Tedavi Merkezi) de ; Yoğun bakım, Poliklinik hizmeti olarak alkol, madde, sigara poliklinikleri ve danışma hattıyla hizmet vermektedir. Ayrıca Hormon ve Toksikoloji labortuvarı da bulunmaktadır. * Yıldırım Aktuna Nöroloji Kliniği’nde, Yoğun Bakım, Nöroloji servisleri ve poliklinik hizmeti bulunmaktadır. Parkinson ve Hareket Bozuklukları, Epilepsi, EEG, Kas Hastalıkları ve Başağrısı Poliklinikleri bulunmaktadır. * BİTAM Bakırköy İnme Tedavi ve Araştırma Merkezi * Nöroşirürji biriminde Ameliyathane, Yoğun Bakım, servis ve poliklinik hizmeti verilmektedir.

Bakırköy Prof. Doktor Mazhar Osman Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları EAH Hakkında İçerikler
Bakırköy Prof. Doktor Mazhar Osman Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları EAH İletişim Bilgileri

Adres Zuhuratbaba Mah. DrTevfikSağlam Cad. No:25/2 İstanbul / Bakırköy  
Telefon 0.212 409 15 15
Fax 0.212 409 15 95
E-Mail info@bakirkoyruhsinir.gov.tr

Bakırköy Prof. Doktor Mazhar Osman Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları EAH Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Bakırköy Prof. Doktor Mazhar Osman Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları EAH Nerede
Bakırköy Prof. Doktor Mazhar Osman Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları EAH Randevu Alma
Bakırköy Prof. Doktor Mazhar Osman Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları EAHnden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Bakırköy Prof. Doktor Mazhar Osman Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları EAH Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Bakırköy Prof. Doktor Mazhar Osman Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları EAHnden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Bakırköy Prof. Doktor Mazhar Osman Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları EAH Bölümleri ve Servisleri
–Adli Psikiyatri

-Bağımlılık Merkezleri

-Duygudurum Bozuklukları Merkezi

-Psikotik Bozukluklar Merkezi

-Kadın Ruh Sağlığı Merkezi

-Psikiyatri Özeldal

-Parkinson

-MS (Multiple Skleroz)

-Kas Hastalıkları

-İnme (Stroke)

-Epilepsi

-Demans

-Botox

-Başağrısı

-Algoloji

Bakırköy Prof. Doktor Mazhar Osman Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları EAH Doktorları
Bakırköy Prof. Doktor Mazhar Osman Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları EAHnde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -