Bahçelievler Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Sağlık Hizmetlerinde toplam kalite standartlarını temel alarak, ölçülebilir hizmet sunum kriterlerini belirleyip, her aşamada sorunları çözmeye odaklı, bilimsel ve çağdaş yönetimi benimseyerek kurum kültürü oluşturup saygın, etkin ve ölçülebilir hasta-çalışan memnuniyetini ön plana çıkaran ulaşılabilir ve nitelikli ağız diş sağlığı hizmeti sunmaktır. Uluslararası kalite standartlarına uygun ağız diş sağlığı hizmetini, bilimsel araştırmalar ve teknolojik yenilikler ışığında evrensel standartlarda sunabilen, memnuniyet ölçütlerini en üst düzeye çıkaran ve tercih edilen bir ağız diş sağlığı merkezi olmaktır.

İstanbul Bahçelievler Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında İçerikler
İstanbul Bahçelievler Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Bahçelievler Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi: Adnan Kahveci Bulvarı Eski Londra Asfaltı No:141/2 Bahçelievler / İSTANBUL  
Telefon 0 212 441 53 12
Fax 0 212 441 53 18
E-Mail istanbul.adsm2@saglik.gov.tr

Bahçelievler Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

İstanbul Bahçelievler Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Nerede
İstanbul Bahçelievler Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma
Bahçelievler Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

İstanbul Bahçelievler Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Bahçelievler Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

İstanbul Bahçelievler Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-GENEL/ ENTEGRE DİŞ KLİNİKLERİ

-AĞIZ DİŞ VE ÇENE CERRAHİSİ KLİNİĞİ

-ENDODONTİ KLİNİĞİ

-ÇOCUK DİŞ KLİNİĞİ

-PROTEZ KLİNİĞİ

-RESTORATİF DİŞ KLİNİĞİ

-ACİL/ NÖBETÇİ KLİNİĞİ

İstanbul Bahçelievler Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları
Bahçelievler Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -