Ayvalık Devlet Hastanesi

Hasta ve çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutarak bilimsel ve vicdani etik ilkelerinden ödün vermeden güvenilir bir tanı ve tedavi hizmeti sunmaktır.Nitelikli ekibi ve çağdaş alt yapısıyla Türkiye’ye model oluşturmak ve referans gösterilen sağlık kurumlarından biri olmaktır.
Ayvalık Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Ayvalık Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres : 150 evler mahallesi Ahmet Taner Kışlalı Caddesi no:17 Ayvalık/Balıkesir
Telefon Tel:0 266 312 17 44-0 266 312 63 00
Fax 0 266 312 17 60
E-Mail E-Mail:balikesirdhs1@saglik.gov.tr
Ayvalık Devlet Hastanesi Nerede
Ayvalık Devlet Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Ayvalık Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Ayvalık Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Polikliniği, Psikiyatri Kliniği, İntaniye Kliniği, Üroloji Kliniği, KBB Polikliniği, Göz Polikliniği, Genel Cerrahi Polikliniği, Ortopedi Polikliniği, Beyin ve Sinir Cerrahisi Polikliniği, Kardiyoloji Polikliniği, Kadın Doğum Hastalıkları Polikliniği, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Polikliniği, Göğüs Hastalıkları Polikliniği, Dahiliye Polikliniği, Nöroloji Polikliniği, Fizik Tedavi Polikliniği, Diş Polikliniği, Anestezi Polikliniği, Laboratuar, Radyoloji, Patoloji, Enfeksiyon Hastalıkları Polikliniği,
Ayvalık Devlet Hastanesi Doktorları
Etimessgut Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -