Aydıncan Diyaliz Merkezi

Can Diyaliz Hizmetleri Grubu olarak hasta odaklı, ileri teknolojik alt yapılı, kalite standartları üzerine geliştirilmiş tedavi hizmetini yurt içi ve yurt dışından gelecek hastalara uygular bir sağlık grubu olmaktır.Kronik böbrek yetmezliği tanısı konulan ve hemodiyaliz tedavisi programına alınan hastalara; Etkin ve yetkin kadromuz ile günümüz teknolojisi kullanarak SAĞLIKTA KALİTE STANDARTLARI doğrultusunda güvenilir ve sürdürülebilir hemodiyaliz tedavisini uygulamaktır.

Aydıncan Diyaliz Merkezi Hakkında İçerikler
Aydıncan Diyaliz Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Zeybek Mahallesi İzmir Bulvarı No:233 AYDIN  
Telefon 0256 219 78 80
Fax 0256 219 03 89
E-Mail aydincan@candiyaliz.net

Aydıncan Diyaliz Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Aydıncan Diyaliz Merkezi Nerede
Aydıncan Diyaliz Merkezi Randevu Alma
Aydıncan Diyaliz Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Aydıncan Diyaliz Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Aydıncan Diyaliz Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Aydıncan Diyaliz Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Hemodiyaliz

-Kardiyoloji

-Biyokimya

-Radyoloji

-Mikrobiyoloji

Aydıncan Diyaliz Merkezi Doktorları
Aydıncan Diyaliz Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -