Aydın Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi

reklam
https://aydinkdch.saglik.gov.tr/TR,282050/misyon-vizyon-ve-degerlerimiz.html
Aydın Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Hakkında İçerikler
Aydın Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres : Cumhuriyet Mah. Atatürk Bul. No:96 Efeler / AYDIN
TelefonTel:0 256 212 23 00
Fax0 256 213 01 24
E-MailE-Mail:aydin.kdch@saglik.gov.tr
Aydın Kadın Doğum Ve ÇocukHastalıkları Hastanesi Nerede
Aydın Kadın Doğum Ve ÇocukHastalıkları Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Aydın Kadın Doğum Ve ÇocukHastalıkları Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Aydın Kadın Doğum Ve ÇocukHastalıkları Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Polikliniklerimiz,Doğum Salonu,Eğitim,Bilgi İşlem Birimi,Sivil Savunma Birimi,Organ Bağışı Birimi,Arşiv Birimi,Hasta Hakları Birimi,Sosyal Hizmet BirimiKan Merkezi,Laboratuvar ve Görüntüleme,Ameliyathane,Klinikler,Acil Sağlık Hizmetleri,
Aydın Kadın Doğum Ve ÇocukHastalıkları Hastanesi Doktorları
Etimessgut Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -