Atagöz Göz Hastalıkları Dal Merkezi Gaziemir

Türkiye ve Türkiye dışında da referans merkezi olarak kabul edilmiş, tanı ve tedavide lider bir kurum olmak.Atagöz Göz Hastalıkları Dal Merkezi’ nin hedef ve ilkeleri doğrultusunda, tıbbi çalışmaların uluslararası düzeyde rekabet edebilirliğini ve sürekli gelişmesini sağlamak amacıyla, göz hastalıklarında doğru tanı ve tedavide lider olan, uzmanlık alanlarında, inceleme, danışmanlık, eğitim hizmeti vererek sağlık sisteminde mükemmelliği yakalamış bir kurum olmaktır.
Atagöz Göz Hastalıkları Dal Merkezi Gaziemir Hakkında İçerikler
Atagöz Göz Hastalıkları Dal Merkezi Gaziemir İletişim Bilgileri
Adres Adres:Önder Cad. Gül Sk. 9 Eylül Mah. No:2 Gaziemir/ İzmir
Telefon Tel:0 (232) 252-0808
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…
Atagöz Göz Hastalıkları Dal Merkezi Gaziemir Nerede
Atagöz Göz Hastalıkları Dal Merkezi Gaziemir Randevu Alma
Atagöz Göz Hastalıkları Dal Merkezi Gaziemirnden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Atagöz Göz Hastalıkları Dal Merkezi Gaziemir Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Atagöz Göz Hastalıkları Dal Merkezi Gaziemirnden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Atagöz Göz Hastalıkları Dal Merkezi Gaziemir Bölümleri ve Servisleri
Göz Hastalıkları
Atagöz Göz Hastalıkları Dal Merkezi Gaziemir Doktorları
Atagöz Göz Hastalıkları Dal Merkezi Gaziemirnde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -