Arnavutköy Devlet Hastanesi

reklam
Mevzuatlar çerçevesinde; şeffaf, insan haklarına saygılı, güler yüzlü, konusunda uzmanlaşmış çalışanlarımızla, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip ederek, kaliteli, etkin ve verimli bir şekilde hastalarımızın beklentilerini karşılamaktır.Sağlıklı bir toplum oluşturmak amacıyla tıbbi etik ilkelerinden ödün vermeden, hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutarak, sağlık hizmetinde bütün yeniliklere açık, alanında uzmanlaşmış kadrolarımızla kaliteli sağlık hizmeti sunarak bölgemizde tercih edilen modern bir sağlık kuruluşu olmaktır.
İstanbul Arnavutköy Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
İstanbul Arnavutköy Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres: Merkez Mahallesi Eski Edirne Asfaltı No:1165 Arnavutköy / İstanbul Posta Kodu: 34275
TelefonTel:0 212 453 12 12
FaxFax:0 212 597 20 42
E-MailE-Mail:…
İstanbul Arnavutköy Devlet Hastanesi Nerede
İstanbul Arnavutköy Devlet Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut İstanbul Arnavutköy Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
İİstanbul Arnavutköy Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut İstanbul Arnavutköy Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
İİstanbul Arnavutköy Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Tıbbi Bölümler,Tanı Üniteleri,Beyin Cerrahi,Acil ve İlk Yardım,Çocuk Cerrahi,Endoskopi,Çocuk Hastalıkları,Görüntüleme Hizmetleri,Dahiliye,Solunum Fonksiyon Testi,Fizik Tedavi,EKO-EKG,Genel Cerrahi,Odyoloji,Göğüs Hastalıkları,Biyokimya,Göz Hastalıkları,Mikrobiyoloji,Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Patoloji,Kalp Damar Cerrahisi,Kardiyoloji,Kulak Burun Boğaz Hastalıkları,Kadın Hastalıkları ve Doğum,Nöroloji,ESWL (Taş Kırma) Ünitesi,Ortopedi,(KBRN) Kimyasal, Biyolojik, Radyolojik ve Nükleer,Psikiyatri,Solunum fonksiyon testleri (SFT),Biyokimya,Girişimsel Ağrı Ünitesi,Mikrobiyoloji,Odyometri,Kulak Burun Boğaz,Patoloji,Endoskopi,Ağız ve Diş,Pratisyen Tabip,Üroloji,Radyoloji,Anesteziyoloji ve Reanimasyon,
İstanbul Arnavutköy Devlet Hastanesi Doktorları
Etimessgut İstanbul Arnavutköy Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -