Sağlık Bilimleri Üniversitesi Antalya Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

reklam
Mevcut fiziki ve teknolojik alt yapısı, klinikleri, özellikli birimleri, semt poliklinikleri, insan kaynakları ile bölge halkına kaliteli ve ulaşılabilir hizmet sunmaktır.Hakkaniyet, güven, saygınlık, hasta ve çalışan memnuniyeti temel ilkesi ile ileri teknolojiyi, uzman kadro ile bütünleştirerek bilimsel açıdan daha güçlü bir eğitim ve araştırma hastanesi olmak.
Sağlık Bilimleri Üniversitesi Antalya Eğitim Ve Araştırma Hastanesi i Hakkında İçerikler
Sağlık Bilimleri Üniversitesi Antalya Eğitim Ve Araştırma Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres :Varlık Mahallesi, Kazım Karabekir Cd. Muratpaşa / ANTALYA
TelefonTel:0 242 2494400
Fax
E-MailE-Mail:antalyaeah@saglik.gov.tr
Sağlık Bilimleri Üniversitesi Antalya Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Nerede
Sağlık Bilimleri Üniversitesi Antalya Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Sağlık Bilimleri Üniversitesi Antalya Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Sağlık Bilimleri Üniversitesi Antalya Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Tıp,Adli Tıp,Aile Hekimliği,Algoloji,Anestezi ve Reanimasyon,Beyin ve Sinir Cerrahisi,Cerrahi Onkolojisi,Çocuk Cerrahisi,Çocuk Endokrinolojisi,Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları,Çocuk Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalığı,Çocuk Gastroenterolojisi,Çocuk Hematolojisi ve Onkolojisi,Çocuk İmmunolojisi ve Alerji Hastalıkları,Çocuk Kardiyolojisi,Çocuk Nefrolojisi,Çocuk Nörolojisi,Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,Deri ve Zührevi Hastalıkları,Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları,Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji,Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon,Gastroenteroloji,Gastroenteroloji Cerrahisi,Genel Cerrahi,Göğüs Cerrahi,Göğüs Hastalıkları,Göz Hastalıkları,Hematoloji,İç Hastalıkları,İmmunoloji ve Alerji Hastalıkları,Jinekolojik Onkoloji Cerrahisi,Kadın Hastalıkları ve Doğum,Kalp ve Damar Cerrahisi,Kardiyoloji,Kulak Burun Boğaz Hastalıkları,Nefroloji,Neonatoloji,Nöroloji,Nükleer Tıp,Ortopedi ve Travmatoloji,Perinatoloji,Plastik,Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi,Radyasyon Onkolojisi,Romatoloji,Ruh sağlığı ve Hastalıkları,Spor Hekimliği,Su Altı Hekimliği ve Hiperbarik Tıp,Tıbbi Genetik,Tıbbi Onkoloji,Üroloji,Çocuk Metabolizma Hastalıkları,
Sağlık Bilimleri Üniversitesi Antalya Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Doktorları
Etimessgut Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -