Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Cebeci Hastanesi

Türkiye Cumhuriyeti’nin kurduğu ilk tıp fakültesi olmanın bilinciyle; donanımlı hekimler ve sağlık çalışanlarıyla, en iyi sağlık hizmetini sunmak, bilimsel araştırmalar ve tıp eğitimindeki öncü konumumuzu geliştirerek sürdürmek.Gelişmiş eğitim, araştırma ve hizmet sunum ortamına sahip olarak, Türkiye ve Dünya’da tanınan ve tercih edilen sağlık kuruluşu olmak. “Türkiye’de en iyi, Dünya’da bilinen”
Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Cebeci Hastanesi Hakkında İçerikler
Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Cebeci Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Balkiraz Mahallesi, Tıp Fakültesi Caddesi No: 1/4, 06620 Mamak-Ankara
Telefon Tel:0 (312) 595 60 00
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…
Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Cebeci Hastanesi Nerede
Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Cebeci Hastanesi Randevu Alma
Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Cebeci Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Cebeci Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Cebeci Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Cebeci Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Adli Tıp Anabilim Dalı, Anesteziyoloji ve Reanimasyon Anabilim Dalı, Cerrahi Onkoloji Bilim Dalı, Çocuk Acil Bilim Dalı, Çocuk Cerrahisi Anabilim Dalı, Çocuk Endokrinolojisi Bilim Dalı, Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları Bilim Dalı, Çocuk Gastroenterolojisi Bilim Dalı, Çocuk Genetik Hastalıkları Bilim Dalı, Çocuk Göğüs Hastalıkları Bilim Dalı, Çocuk Hematolojisi ve Onkolojisi Bilim Dalı, Çocuk İmmünolojisi ve Allerji Hastalıkları Bilim Dalı, Çocuk Metabolizma Hastalıkları Bilim Dalı, Çocuk Kardiyolojisi Bilim Dalı, Çocuk Nefrolojisi Bilim Dalı, Çocuk Nörolojisi Bilim Dalı, Çocuk Radyolojisi Bilim Dalı, Çocuk Romatolojisi Bilim Dalı, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı, Çocuk Ürolojisi Bilim Dalı, Çocuk Yoğun Bakım Bilim Dalı, Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı, El Cerrahisi Bilim Dalı, Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Anabilim Dalı, Gastroenteroloji Bilim Dalı, Gelişimsel Pediatri Bilim Dalı, Genel Cerrahi Anabilim Dalı, Göğüs Hastalıkları Anabilim Dalı, Göz Hastalıkları Anabilim Dalı, Halk Sağlığı Anabilim Dalı, Hematoloji Bilim Dalı, İmmünoloji ve Allerji Hastalıkları Bilim Dalı (Göğüs Hastalıkları), Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı, Kalp ve Damar Cerrahisi Anabilim Dalı, Kardiyoloji Anabilim Dalı, Merkez Laboratuvarı, Neonatoloji Bilim Dalı, Nükleer Tıp Anabilim Dalı, Plastik,Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı, Radyoloji Anabilim Dalı, Radyasyon Onkolojisi Anabilim Dalı, Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı, Serpil Akdağ Kan Merkezi, Sosyal Pediatri Bilim Dalı, Spor Hekimliği Anabilim Dalı, Tıbbi Onkoloji Bilim Dalı
Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Cebeci Hastanesi Doktorları
Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Cebeci Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -