Ankara 29 Mayıs Devlet Hastanesi

reklam
https://29mayisdh.saglik.gov.tr/
29 Mayıs Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
29 Mayıs Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres : Aydınlar Mah. Dikmen Cad. No:312 06105 Çankaya/ANKARA
TelefonTel:0 (312) 593 29 29
Fax
E-MailE-Mail:…
29 Mayıs Devlet Hastanesi Nerede
29 Mayıs Devlet Hastanesi Randevu Alma
29 Mayıs Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
29 Mayıs Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
29 Mayıs Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
29 Mayıs Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği,Diyet Polikliniği,Psikolog,Fizyoterapist,Deri ve Zührevi Hastalıklar,Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,Enfeksiyon Hastalıkları,Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon,Göğüs Hastalıkları,İç Hastalıkları,Kardiyoloji,Nöroloji,Psikiyatri,Acil Servis,
29 Mayıs Devlet Hastanesi Doktorları
29 Mayıs Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Özel Üromar Üroloji Dal Merkezi - Özel İzmir Üroloji Merkezi - Özel Damla Üroloji Merkezi - Özel Forte Üroloji Merkezi - Özel Intertıp Üroloji Kliniği - Özel Biosan Polikliniği - Özel Avrasya Taş Kırma Merkezi - Özel Hattat Klinik - Özel Güven Üroloji Merkezi - Özel Akdeniz Üroloji Merkezi -