Alaca Devlet Hastanesi

Toplumun gelişen ve değişen sağlık hizmetlerini, kaliteli, verimli, güvenilir, evrensel değerler ölçeğinde, ilim ve teknolojinin tüm imkânlarından yararlanarak nitelikli bir şekilde vermektir. Sağlık hizmetlerinin, her insanın en temel hakkı olmasından dolayı, bu hizmetlerin bireylerin ve toplumun her kesimi için kolay ulaşılabilir, şeffaf, çalışanların mutlu olduğu ve çalışmak istediği, çağdaş ve tercih edilen bir sağlık kurumu olmayı, belirlediğimiz kalite hedeflerine ulaşılabilmemiz için bir ekip anlayışı içinde çalışarak hasta ve çalışan güvenliğini sağlamayı hedefliyoruz. -Toplumun yaşam kalitesinin yükseltilmesinde rehberlik yapan, -Hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini ilke edinen, -Sürekli kendini geliştiren, iyi niyetli, güler yüzlü, özverili, ekip anlayışı ile çalışan, insana hizmeti bir değer olarak benimseyen personeliyle -Açık ve dürüst yönetim anlayışımızla -İnsan haklarına saygılı, güvenli, etik ilke ve değerlere bağlı bir hastane olmak. -Bölgesinde sağlık hizmetinin sunumunda en iyi olmayı hedefleyen, -İlk tercih edilen ve referans gösterilen, -Güvenilir ve saygın hastane olmak.

Alaca Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Alaca Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Yıldızhan Mahallesi Cengiztopel Caddesi No:124 Alaca / ÇORUM  
Telefon 0 (364) 411 10 10 / 0 364 411 50 12
Fax 0 (364) 411 55 79
E-Mail corumdhs1@saglik.gov.tr

Alaca Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Alaca Devlet Hastanesi Nerede
Alaca Devlet Hastanesi Randevu Alma
Alaca Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Alaca Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Alaca Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Alaca Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Ortopedi

-Göz Hastalıkları

-Acil Servis

-Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

-İç Hastalıkları

-Palyatif

-Laboratuvar

Alaca Devlet Hastanesi Doktorları
Alaca Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -