Aksaz Asker Hastanesi

Aksaz Asker Hastanesi Baştabipliği Marmaris Garnizonu ve Muğla ili sınırları içinde mevcut diğer garnizonların sağlık işlerini yürütmektedir. Aksaz Deniz Üssü sosyal tesisler bölgesinde Aksaz Deniz Üs Komutanlığı Karargahı ile Aksaz Misafirhanesi arasında toplam 5000 m2 alanda konuşludur. Aksaz Asker Hastanesi’ne ulaşım Marmaris Otogarı’ndan 30 dakikada bir kalan ve şehir merkezinden geçtikten sonra 11 Km.lik Aksaz – Marmaris yolunu takip ederek Üsse ulaşan minibüslerle yapılmaktadır.
Aksaz Asker Hastanesi Hakkında İçerikler
Aksaz Asker Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Aksaz Deniz Üs Komutanlığı Marmaris/Muğla
Telefon Tel:0 (252) 441-1000
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…
Aksaz Asker Hastanesi Nerede
Aksaz Asker Hastanesi Randevu Alma
Aksaz Asker Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Aksaz Asker Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Aksaz Asker Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Aksaz Asker Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
http://www.netdata.com/netsite/85ee0edc/askeri-hastaneler
Aksaz Asker Hastanesi Doktorları
Aksaz Asker Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -