Ağrı Devlet Hastanesi

Gelişmiş teknolojik donanımlara ve bunları kullanabilecek bilimsel yeterliliğe ulaşmış, mutlu sağlık çalışanlarına sahip olmak.Çalışan ve hasta memnuniyetini ön planda tutan, çalışanları ile bütünleşmiş duyarlı hastane yönetimi oluşturmak.Güvenlik koşulları sağlanmış temiz ortamda, hastaların ihtiyaçlarını ve beklentilerini optimum düzeyde karşılayarak, sağlık hizmetlerinde hedeflenene kaliteyi birlikte yakalamak.Hastanemize ulaşan hastalarımızın, sağlık hizmetlerinden kısa sürede, güvenli, eşit doğru bir şekilde faydalanmasını ve memnun ayrılmasını sağlamak, sürekli iyileştirmeye ve geliştirmeye açık olmak.
Ağrı Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Ağrı Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Çevre Yolu üzeri Suçatağı mevki/Ağrı
Telefon Tel:0 472 215 10 56 – 215 87 10 – 215 63 63 – 215 18 16 – 215 62 11 – 216 56 91
Fax 0 472 215 34 22
E-Mail E-Mail:agridevlet@gmail.com
Ağrı Devlet Hastanesi Nerede
Ağrı Devlet Hastanesi Randevu Alma
Ağrı Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Ağrı Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Ağrı Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Ağrı Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
https://sucatagidh.saglik.gov.tr/TR,253861/birimlerimiz.html
Ağrı Devlet Hastanesi Doktorları
Ağrı Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -