Ağrı Asker Hastanesi

Ağrı Asker Hastanesi Erzurum Caddesi üzerinde 12 nci Mekanize Piyade Tugay Komutanlığı arazisi içerisinde konuşlanmıştır. 50 yatak kapasiteli olarak faaliyet göstermektedir. Hastanemiz 24 saat esasına göre hizmet vermektedir. Poliklinik Hizmetleri Mesai günleri 08:00-12:00 ve 13:00-17:00 saatleri arası Acil Servis Hizmetleri 24 saattir.
Ağrı Asker Hastanesi Hakkında İçerikler
Ağrı Asker Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Erzurum Caddesi Merkez/Ağrı
Telefon Tel:04722151129
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…
Ağrı Asker Hastanesi Nerede
Ağrı Asker Hastanesi Randevu Alma
Ağrı Asker Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Ağrı Asker Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Ağrı Asker Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Ağrı Asker Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
http://www.netdata.com/netsite/85ee0edc/askeri-hastaneler
Ağrı Asker Hastanesi Doktorları
Ağrı Asker Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -