Ağrı Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

reklam
Yasal ve etik kurallar çerçevesinde hasta ve insan hakları gözetilerek, toplum ağız ve diş sağlığını koruyan, tedavi eden ve bilgilendiren bir sağlık programı ile hasta ve hasta yakınlarının istek ve beklentilerini en kısa sürede karşılamak gayesiyle zamanında, kolay ulaşılır, güvenilir, kesintisiz ve izlenebilir, koruyucu, tedavi edici, estetik, güler yüzlü ve güven telkin edici çalışmaları ile konusunda uzman personelinin hizmet sunduğu, çevre koruma bilinciyle çalışan bir kurum olmaktır.Hasta – çalışan memnuniyetini ve güvenliğini en üst düzeyde tutarak, hasta mahremiyetine ve haklarına önem veren, son bilimsel ve teknolojik gelişmeler çerçevesinde ağız ve diş sağlığı konusunda; güvenilir, saygın, tercih edilen örnek bir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olmaktır.
Ağrı Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında İçerikler
Ağrı Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Ağrı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Fırat Mahallesi, Erzurum Blv. No:249, 04200 Ağrı Merkez/Ağrı
TelefonTel:0 ( 472 ) 215 66 16
Fax0 ( 472 ) 215 66 76
E-MailE-Mail:agriadsm@saglik.gov.tr
Ağrı Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Nerede
Ağrı Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma
Ağrı Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Ağrı Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Ağrı Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Ağrı Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri ve Servisleri
https://agriadsm.saglik.gov.tr/
Ağrı Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları
Ağrı Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Özel Üromar Üroloji Dal Merkezi - Özel İzmir Üroloji Merkezi - Özel Damla Üroloji Merkezi - Özel Forte Üroloji Merkezi - Özel Intertıp Üroloji Kliniği - Özel Biosan Polikliniği - Özel Avrasya Taş Kırma Merkezi - Özel Hattat Klinik - Özel Güven Üroloji Merkezi - Özel Akdeniz Üroloji Merkezi -