Afyon Kocatepe Üniversitesi Hastanesi

Afyon Kocatepe Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi 18/10/1999 tarihinde poliklinik faaliyetleri ve günübirlik ameliyatlar ile hizmet vermeye başlamıştır. Bugün, Ali Çetinkaya Kampusünde hizmet vermekte olan hastanenin toplam klinik yatak sayısı 572, yoğun bakım yatak sayısı 71 ve Ameliyathane sayısı 15 olmuştur.
Afyon Kocatepe Üniversitesi Hastanesi Hakkında İçerikler
Afyon Kocatepe Üniversitesi Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Zafer Sağlık Külliyesi A Blok Dörtyol Mah. 2078 Sokak, No: 3 Afyonkarahisar
Telefon Tel:444 03 04
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…
Afyon Kocatepe Üniversitesi Hastanesi Nerede
Afyon Kocatepe Üniversitesi Hastanesi Randevu Alma
Afyon Kocatepe Üniversitesi Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Afyon Kocatepe Üniversitesi Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Afyon Kocatepe Üniversitesi Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Afyon Kocatepe Üniversitesi Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil servis, Anestezi, Aile Hekimliği, Beyin Cerrahisi, Çocuk Cerrahisi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Psikiyatri, Çocuk Kardiyoloji, Çocuk Hematoloji ve Onkoloji, Dahiliye, Dermatoloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, Göğüs Cerrahi, Göğüs Hastalıkları, Göz Hastalıkları, İnfeksiyon, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz, Kalp ve Damar Cerrahisi, Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Plastik Cerrahi, Psikiyatri, Üroloji, Yeni Doğan
Afyon Kocatepe Üniversitesi Hastanesi Doktorları
Afyon Kocatepe Üniversitesi Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -