Acıpayam Devlet Hastanesi

reklam
Sağlık Hizmeti sunumunda Ege bölgesindeki en iyi ilçe devlet hastanesi olmaktır.Hastanemizin oluşum amacı doğrultusunda, hastalarımızın yasal isteklerinigerçekleştirmek için çeşitli maddi kaynaklarımızı, insan kaynaklarımızı ve fiziki koşullarımızıbir araya getirerek azami ölçüde değerlendirmektir.
Acıpayam Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Acıpayam Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Çamlık Mah. Sağlık Cad Acıpayam/DENİZLİ
TelefonTel:00 (258) 5181064
Faxhttps:0(258) 5181997
E-MailE-Mail:acipayamdh@saglik.gov.tr
Acıpayam Devlet Hastanesi Nerede
Acıpayam Devlet Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Acıpayam Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Acıpayam Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Acıpayam Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Acıpayam Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
ACİL SERVİS,STERİLİZASYON,BİYOKİMYA LABORATUVARI,GÖRÜNTÜLEME HİZMETLERİ(RADYOLOJİ),FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON MERKEZİ,HEMODİYALİZ MERKEZİ,Poliklinikler,DİŞ HASTALIKLARI POLİKLİNİKLERİ,KADIN DOĞUM VE ÇOCUK HASTALIKLARI POLİKLİNİKLERİ,
Acıpayam Devlet Hastanesi Doktorları
Etimessgut Acıpayam Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -