Acıbadem Göktürk Tıp Merkezi

Acıbadem Sağlık Grubu’nun misyonu, toplumun yaşam kalitesini yükseltmek ve tıbbın gelişimine katkı sağlamak amacıyla; Koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmetlerini ileri düzeyde,yaygın ve bütünleşik bir yapı içinde, uygun ekonomik koşullarda topluma sunmak, Sağlık bilimleri alanındaki akademik çalışmalarave bilimsel araştırmalara olanak sağlayarak, sağlıkla ilgili yeni bilgi ve uygulamaların geliştirilmesini desteklemek, Kendilerini mesleklerine adamış, insana değer veren hekimler ve sağlık uzmanları yetiştirmektir.Acıbadem Sağlık Grubu’nun, sunduğu sağlık hizmetleriyle hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini sağlamayı, ekibi ve altyapısıyla, Türkiye’ye model oluşturmayı, dünyada referans gösterilen akademik sağlık kurumlarından biri olmayı hedeflemektedir.
Acıbadem Göktürk Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Acıbadem Göktürk Tıp Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Merkez Mah. Belediye Cad. Açelya Sok. No:1/A Eyüp/İstanbul
Telefon Tel:0 (212) 322-5660
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…
Acıbadem Göktürk Tıp Merkezi Nerede
Acıbadem Göktürk Tıp Merkezi Randevu Alma
Acıbadem Göktürk Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Acıbadem Göktürk Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Acıbadem Göktürk Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Acıbadem Göktürk Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis, Ağız Diş ve Çene Cerrahisi, Ağız ve Diş Sağlığı, Ağrı Tedavisi, Aile Hekimliği, Alerjik Hastalıklar, Anesteziyoloji, Bağımlılık Merkezi, Beslenme ve Diyet, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Böbrek Nakli Merkezi, Çocuk Alerjisi, Çocuk Cerrahisi, Çocuk Endokrinolojisi, Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları, Çocuk Gastroenterolojisi, Çocuk Genetik Hastalıkları, Çocuk Göğüs Hastalıkları, Çocuk Hastalıkları, Çocuk Hematolojisi, Çocuk Kardiyolojisi, Çocuk Nefrolojisi, Çocuk Nörolojisi, Çocuk Onkolojisi, Çocuk Romatolojisi Çocuk Ürolojisi, Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı, Çocuk Yoğun Bakım, Deri Hastalıkları, El Cerrahisi, Endokrinoloji, Endoskopi, Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji, Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Fonksiyonel Tıp, Gastroenteroloji, Gastroenteroloji ve Koloproktoloji Cerrahisi, Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Uygulamaları Merkezi, Genel Cerrahi, Girişimsel Radyoloji, Göğüs Cerrahisi, Göğüs Hastalıkları, Göz Hastalıkları, Hematoloji, İç Hastalıkları, İşyeri Hekimi, Jinekolojik Onkoloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Karaciğer Nakli Merkezi, Kardiyoloji, Kardiyovasküler Cerrahi, Kat Hekimliği, Kemik İliği Nakli Merkezi (Erişkin), Kemik İliği Nakli Merkezi (Pediyatrik), Klinik Laboratuvar, Koroner Yoğun Bakım, Kulak Burun Boğaz, Masaj Terapisi, Nefroloji, Nöroloji, Nükleer Tıp, Odyoloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Patoloji, Perinatoloji ve Yüksek Riskli Gebelikler, Psikiyatri, Psikoloji, Radyasyon Onkolojisi, Radyoloji, Romatoloji, Spor Hekimliği, Tıbbi Onkoloji, Tüp Bebek Merkezleri, Üroloji, Yenidoğan Yoğun Bakım, Yoğun Bakım
Acıbadem Göktürk Tıp Merkezi Doktorları
Acıbadem Göktürk Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -